Kiedy Gale uprawiał trudny sport lądowania na Heathrow, nazwał sztukę…

Pan Dyer celnie opisał narodowość linii lotniczych, mówiąc w jednym punkcie: „Zobaczmy, jak radzą sobie Chińczycy”, a w innym: „Oto Rosjanie”. Jon Sobel, były redaktor BBC North America, powiedział na Twitterze, że Big Jet TV przypomina „lądujące zimowe igrzyska olimpijskie”.

„Zobaczmy, jak Brytyjczycy poradzą sobie ze swoimi 380”, powiedział, gdy samolot British Airways przelatywał przez krajobraz w ostrym wietrze. Dyer powiedział, że ma nadzieję, że linia lotnicza pozostanie zaangażowana w A380, gigantyczny piętrowy samolot, który przewozi 600 pasażerów, ale nie jest już przestarzały. Ponieważ jest romantykiem, pochwalił linię lotniczą za pomalowanie niektórych samolotów zabytkowymi ozdobami.

— Czujesz dym z opon z 380, koleś — powiedział pan Dyer ze swojego grzędy, po drugiej stronie drogi i ogrodzenia z ogniw łańcucha od pasa startowego.

W przerwach między samolotami pan Dyer sfotografował małe stadko koni grających na polu, od czasu do czasu zatrzymujących się, by pocierać nos maską swojej ciężarówki. Narzekał, że nie może wypić kawy podczas wycia wiatru. Czytał komentarze nowych abonentów Big Jet TV z Irlandii i Stanów Zjednoczonych. Manipulował wizytami ekip filmowych.

Twardy styl pana Dyera irytuje niektórych ludzi w niewłaściwy sposób. Kiedy wiadomość o śmierci księcia Filipa, męża królowej Elżbiety, przerwała występ w kwietniu zeszłego roku, powiedział: „Niech żyje król, czy cokolwiek”. Następnego dnia złożył skruszone oświadczenie, mówiąc, że źle zareagował pod presją.

Jednak w piątek był uradowany. „To najlepszy scenariusz, jaki możesz sobie wyobrazić” – powiedział BBC Radio. „Wielkie uznanie dla pilotów i załóg pracujących na lotniskach.”

Podczas gdy pan Dyer powtórzył swój podziw dla umiejętności pilotów, w jego głosie wkradała się niewątpliwa radość, gdy samolot wydawał się podchodzić szczególnie złowrogo. „To daleko od centrum”, powiedział Dyer o zabłąkanym samolocie Delta Air Lines. „Teraz bądź ostrożny” – powiedział, gdy 737 wysiadał i mknął na wietrze.

READ  Dwa okręty wojenne Royal Navy zderzają się u wybrzeży Bahrajnu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *