Kobieta zdejmuje folię zabezpieczającą z telewizora Samsung. To był ekran

Kupując nowe urządzenie elektroniczne, często zdarza się, że na ekranie znajduje się ochronna warstwa z tworzywa sztucznego. Zapobiega to zarysowaniom i sprawia, że ​​ekran wygląda jak nowy, aż dotrze do rąk klienta.

Dzieje się tak, jeśli rzeczywiście istnieje warstwa ochrony. Czasami coś, co wygląda na plastikową warstwę ochronną, jest częścią konstrukcji, o czym przekonało się wielu użytkowników Samsunga Galaxy Fold, próbując zdjąć zabezpieczenie ekranu telefonu (w rzeczywistości był to sam ekran).

Teraz historia użytkownika TikToka o popełnieniu podobnego błędu w telewizorze stała się wirusowa. W filmie, który w sobotę miał ponad 2,6 miliona wyświetleń, użytkownik TikTok Kelsey (@kumalashstudio) twierdzi, że po zdjęciu części „ochrony ekranu” telewizora odkryła, że ​​to, co usuwała, było w rzeczywistości integralną częścią osłony telewizora. funkcja.

„Myśleliśmy, że to plastik ochronny, ponieważ w rzeczywistości tak wyglądał” – mówi na filmie. „Zaczęliśmy więc go odklejać, nie zdając sobie sprawy, że to tak naprawdę odklejamy ekran”.

I jak Kelsey zauważa na filmie, nie jest pierwszą osobą, która zrobiła to przypadkowo. Tam Wiele postów Ludzie w Internecie tak mają To jest dokładnie to samoMówi, że tylko w przypadku Kelsey Samsung ostatecznie wymienił telewizor.

@kumalashstudio Czuję, że mógłbym o tym opowiadać jeszcze długo. Dlaczego z przodu nie było naklejki informującej, że nie jest to plastik ochronny. Nie usuwaj 😭 #Przeprowadzka do Hiszpanii #usatohiszpania ♬ Oryginalny dźwięk – 🇺🇸KUMA|Life & Lashes w 🇪🇸

W późniejszym filmie Kelsey wyjaśnia, dlaczego ostatecznie wyreżyserowali film polaryzacyjny. Po pierwsze, twierdzi, że film wyglądał, jakby był już nieco rozebrany, i twierdzi, że początkowo można go było usunąć tak łatwo, że założyła, że ​​został zaprojektowany do usunięcia.

Po drugie, zauważyłem, że telewizor nie był podłączony do prądu, kiedy zaczęli to robić; Zrozumieli swój błąd dopiero, gdy został on częściowo zakomunikowany poprzez usunięcie filmu.

READ  Flash nakręcił trzy różne zakończenia, w tym z Henrym Cavillem; Szczegóły jak [SPOILER] Wydarzenie grawerowania

„To byłoby łatwe rozwiązanie, wystarczy umieścić na nim małą naklejkę z napisem: «To nie jest osłona ekranu» lub «Nie ciągnij tego»” – mówi Kelsey. – Ale tam nic nie ma.

W kolejnym poście Kelsey wspomniała, że ​​telewizory często są wyposażone w plastikowe folie ochronne i że ona osobiście kupiła wiele telewizorów z takimi warstwami ochronnymi.

@kumalashstudio Odpowiedz @Lulu ____• Odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące tego, dlaczego i jak usunęliśmy ekran w naszym nowym telewizorze #usatohiszpania #Przeprowadzka za granicę ♬ Oryginalny dźwięk – 🇺🇸KUMA|Life & Lashes w 🇪🇸
@kumalashstudio W odpowiedzi na @clarissa wielka dyskusja na temat plastiku ochronnego. Dlaczego ludzie myślą, że telewizory nie są wyposażone w plastik ochronny? #usatohiszpania #Przeprowadzka za granicę ♬ Oryginalny dźwięk – 🇺🇸KUMA|Life & Lashes w 🇪🇸

W sekcji komentarzy kilku użytkowników stwierdziło, że albo zrobili to samo, albo rozumieli błąd Kelseya.

„Po co w ogóle mieliby robić ekran, na którym można znaleźć wyjmowany narożnik” – napisał jeden z użytkowników.

„Wada konstrukcyjna. Ekran powinien znajdować się poniżej ramki, aby krawędzie nie były odsłonięte i można go było zdjąć” – dodał inny.

„OMG, zrobiłem to samo, kiedy kupiłem nowy telewizor” – podzieliła się trzecia. „Na szczęście bardzo szybko to zrozumiałem i wykonałem tylko mały zakręt”.

„The Daily Dot” skontaktował się z firmą Samsung za pośrednictwem poczty elektronicznej, a z Kelseyem za pośrednictwem bezpośrednich wiadomości na Instagramie.

*Pierwsza publikacja: 13 stycznia 2024 r., 9:00 CST

Bradena Bigelli

Braden Bjela jest pisarzem zajmującym się kulturą. Jego prace można znaleźć na Mixmag, Electronic Beats, Schon! Magazyn i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *