Kontrakty terminowe na akcje są nieco wyższe po tygodniu jazdy na rollercoasterze

Handlowcy na parkiecie NYSE, 4 sierpnia 2022 r.

Źródło: NYSE

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w niedzielnym handlu późnym wieczorem, ponieważ inwestorzy oczekiwali na duże raporty o zyskach.

Futures dla średniej przemysłowej Dow Jones zyskały około 50 punktów. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 wzrosły o 0,3%.

Indeks S&P 500 stracił w zeszłym tygodniu 1,6%, odchodząc od czwartego ujemnego tygodnia od pięciu. Gorzej niż oczekiwano Odczyt inflacji To wywołało gwałtowne wahania cen na rynkach, gdy inwestorzy dostosowali swoje oczekiwania na zbliżające się podwyżki stóp Rezerwy Federalnej.

„Wraz z dłuższym wzrostem inflacji i dalszymi podwyżkami banku centralnego rośnie ryzyko, a skumulowany efekt zaostrzenia polityki pcha gospodarkę amerykańską w recesję, podważając perspektywy zysków przedsiębiorstw” – powiedział Mark Hafel, dyrektor ds. informatyki w UBS Global Wealth Management. Wskazówka.

Tymczasem rozpoczął się sezon wyników trzeciego kwartału. Inwestorzy obserwują, czy amerykańskie korporacyjne korporacje dokonują znaczących korekt w dół swoich perspektyw w obliczu uporczywie wysokiej inflacji i spowolnienia gospodarczego.

Bank Ameryki Planowane ogłoszenie w poniedziałek przed Goldman Sachs Liczby zostaną opublikowane we wtorek rano. JP Morgan I Wells Fargo zgłoszone Solidny Wyniki W zeszłym tygodniu podczas Morgan Stanley Zwroty z obrotu giełdowego są rozczarowujące.

Kilka znanych nazwisk technologicznych również zgłasza się w tym tygodniu, w tym Netflix, Tesla I IBM. Inne duże firmy na radarze inwestorów to Johnson & Johnson, United Airlines, AT&T, Verizon i Procter & Gamble.

READ  The Green Bay Packers w końcu dodali WR do ataku prowadzonego przez Aarona Rodgersa, wybierając Christiana Watsona w 34. klasyfikacji generalnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.