Krótka lista kandydatów na głównego trenera Vikings, umówienie rozmowy kwalifikacyjnej Harbaugh

Po tym, jak Rams polecieli w poniedziałek do Los Angeles, aby przeprowadzić wywiad z koordynatorem ataku Kevinem O’Connellem i koordynatorem defensywy Raheemem Morrisem, Wikingowie skrócili swój czas na Zachodnim Wybrzeżu i udali się do domu, aby przeprowadzić wywiad z dwoma finalistami w Minnesocie.

Drugi z tych dwóch wywiadów prawdopodobnie otrzyma więcej nagłówków niż pozostałe w cyklu szkoleniowym 2022.

Według źródeł zbliżonych do sytuacji, trener Michigan Jim Harbaugh pojedzie do Minnesoty w środę, aby przeprowadzić wywiad z Wikingami – w dniu, w którym zespoły z college’u zaprezentują swoje nowe zajęcia rekrutacyjne w Narodowy Dzień Podpisywania. Następnie Harbaugh przeprowadzi wywiad z Wikingami „Rozmowa badawcza” W sobotę rozważa powrót do NFL siedem lat po tym, jak zwolniono go 49 graczy.

W sezonie zasadniczym z 49ers przeszedł 44-19-1 w ciągu swoich czterech lat, przegrywając trzy kolejne mecze NFC Championship z San Francisco i jeden Super Bowl (przegrywając z drużyną Ravens prowadzoną przez swojego brata Johna). Był trenerem 49ers, kiedy dyrektor generalny Vikings Quasi Adofo-Mensa rozpoczął pracę w dziale badawczym San Francisco.

Tak jak Harbaugh wygrał z 49 graczami, Wikingowie są zainteresowani hazardem. Własność zespołu od dawna mówi o kulturze zbiorowej Kadencja Mike’a Zimmera i Ricka Spielmana zakończyła się napięciem w firmie, A Wikingowie stworzą grę dla najwyższej klasy trenera, którego pierwszy występ w NFL zakończył się nieporozumieniem z recepcją.

Po sezonie 2014 Harbaugh Został zwolniony po rozłamie Z GM Trentem Baalke. Niemal natychmiast został zatrudniony przez Michigan, aby poprowadzić tytuł Big Ten i play-off college’u w 2021 roku, rok po tym, jak szkoła obniżyła jego pensję o połowę w ramach czteroletniego przedłużenia.

Plotki, że Harbaugh mógł wrócić do NFL, krążyły w ostatnich tygodniach, a doniesienia łączące go z Dolphins – właściciel Stephen Rose, kluczowy booster z Michigan – pojawiły się po pierwszej rozmowie Vikings z trenerem w sobotę. Ross powiedział, że nie będzie osobą, która oddzieli Harbaugha od Michigan, ale zainteresowanie Wikingów może pomóc trenerowi, jeśli powie, że jego powrót do NFL jest bliski. Mimo to Wikingowie wydają się być w kolejce, aby przeprowadzić z nim pierwszy wywiad.

READ  Okręt podwodny Titan: amerykańska straż przybrzeżna twierdzi, że „domniemane szczątki ludzkie” znaleziono na polu gruzu

Koordynator obrony Giants, Patrick Graham, który zaimponował Wikingom w wirtualnym wywiadzie w sobotę, powiedział, że nadejdzie dzień po jego drugim wywiadzie z zespołem we wtorek.

Wikingowie mieli porozmawiać z koordynatorem defensywy 49ers Dimego Ryansem w Zatoce we wtorek, ale 37-letni Ryans wrócił z Kalifornii wkrótce po opuszczeniu poszukiwań i zdecydował się pozostać z wicemistrzem NFC. Obecność Harbaugha w konkursie o pracę wikingów mogła być również czynnikiem w decyzji Ryana o wycofaniu się.

Przynajmniej w poniedziałek Wikingowie skupili się na dwóch koordynatorach przedstawiciela NFC Super Bowl.

W tym grupa Wikingów Adofo MensaRob Brzeziński, wiceprezes wykonawczy ds. operacji piłkarskich i współwłaściciel Mark Wilf w poniedziałek rano na pokład samolotu do południowej Kalifornii na drugi popołudniowy wywiad z O’Connellem i Morrisem, dzień po tym, jak pomógł im zdobyć mistrzostwo Los Angeles NFC. Na stadionie SoFi.

36-letni O’Connell został przesłuchany w poniedziałek w sprawie drugiej pracy trenerskiej z Teksańczykami i mówi się, że jest zainteresowany Jaguarami – jednak każda rozmowa z Jacksonville będzie musiała poczekać po Super Bowl. Jaguary nie poprosiły O’Connella o przemówienie w oknie ligowym na wstępny wywiad z trenerami play-offów.

O’Connell był trenerem rozgrywających z Waszyngtonu w 2017 roku, początkowym trenerem w ostatnim sezonie Kirka Cousinsa, a w 2019 roku z Kevinem Stephanskym i Garym Kubiakiem, którzy będą prowadzić system podobny do Wikingów w Minnesocie. W 2016 roku współpracował z Adofo-Mensah w San Francisco, gdzie realizował specjalne projekty pod okiem Chipa Kelly’ego z zespołu 49ers.

45-letni Morris przeszedł 17-31 jako trener Buccaneers od 2009 do 11 roku, a Dan Quinn, który został zwolniony jako tymczasowy trener Atlanty w 2020 roku, osiągnął wynik 4-7. Trenował zarówno w NFL, jak i poza nią, zarówno w zakresie przestępczości, jak i obrony Był jednym z ostatnich trenerów Wraz z pierwszą rundą wywiadów Wikingów zaimponował zespołowi na tyle, aby otrzymać wywiad twarzą w twarz w poniedziałek.

READ  Notatki DeSantis ujawniają strategię debaty: Broń Trumpa i „Młota” Ramasamy

Zanim Wikingowie zatrudnią trenera, muszą przeprowadzić co najmniej dwie rozmowy twarzą w twarz z kandydatami z mniejszości. Spotkanie z Morrisem i Grahamem w czerni zaspokoi tę potrzebę.

Chociaż Wikingowie mogli dojść w tym tygodniu do ustnego porozumienia z O’Connellem lub Morrisem, żaden trener nie będzie mógł wystartować z drużyną, dopóki Rams’ Bengals nie zagrają w Super Bowl LVI 13 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *