Ktoś podłączył iPhone’a 15 do telefonu z Androidem przez USB-C

lira turecka; dr

  • Użytkownicy YouTube próbowali podłączyć iPhone’a 15 do telefonu z Androidem za pomocą kabla USB-C.
  • Jeden natychmiast zaczął szarżować na drugiego po kontakcie.
  • Prezenterom nie udało się przesłać plików pomiędzy dwoma telefonami za pomocą kabla USB-C.

Przejście Apple na USB-C otworzyło puszkę Pandory rzeczy, które można zrobić z iPhone’em z serii 15. Nieoficjalnie na liście urządzeń, które można teraz podłączyć do nowych iPhone’ów poprzez port USB-C, znajdują się także telefony z Androidem. Czekamy, aż pojawią się iPhone’y 15 i sami to przetestujemy Petapiksel Udało mi się podłączyć iPhone’a 15 do mojego telefonu z Androidem, aby zobaczyć, co się stanie.

Krótki film YouTube udostępniony w publikacji pokazuje, jak iPhone 15 i telefon z Androidem współdziałają ze sobą, gdy są połączone za pomocą kabla USB-C-na-USB-C. Niemal natychmiast po podłączeniu Twój telefon z Androidem zaczyna pobierać energię z iPhone’a 15, a jego bateria zaczyna się ładować.

Bateria iPhone’a na początku nie zachowuje się tak samo. Jednak po ponownym podłączeniu duetu iPhone 15 również zacznie pobierać energię i ładować za pośrednictwem telefonu z Androidem. Wygląda na to, że połączenie zachowuje się obecnie nieco nieprawidłowo, zwłaszcza jeśli chodzi o ładowanie. Planujemy przetestować, dlaczego i jak tak się dzieje, gdy w nasze ręce trafią nowe iPhone’y.

Prezenterzy próbowali także udostępniać pliki z telefonu z Androidem na iPhonie 15 przez połączenie USB-C, ale – co nie było zaskoczeniem – nie udało im się to. Przesyłanie danych w przeciwnym kierunku (z iPhone’a na Androida) również nie działało.

Seria iPhone’ów 15 dotarła już do recenzentów i zacznie docierać do kupujących w piątek. Jesteśmy pewni, że w przyszłości zobaczymy o wiele więcej takich wrażeń, dzięki portowi USB-C w telefonach. Apple twierdzi, że iPhone’a 15 i 15 Pro można podłączyć do różnych urządzeń, w tym komputerów Mac, iPadów, słuchawek AirPods Pro (2. generacji), zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, wyświetlaczy i nie tylko. Urządzenia mogą także ładować słuchawki AirPods, zegarki Apple i inne małe urządzenia obsługujące zasilanie USB o mocy do 4,5 W.

READ  Ujawniono wymagania dla Spider-Man Remastered na PC, a gra zapewni pełną obsługę DLSS i DLAA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *