Leslie Bibb, Jason Isaacs i nie tylko – Ostateczny termin

Mike'a White'a Biały lotos Przyjęło pierwszych nowych mieszkańców. Leslie Bibba, Jasona Izaaka, Michelle Monaghan, Parkera Poseya, Dom Hitracol I Timetapthethong Dołączą do powracającej członkini obsady, Natashy Rothwell, w nadchodzącym trzecim sezonie nagrodzonej nagrodą Emmy antologii serialu HBO.

Zdjęcia do kontynuacji, której akcja rozgrywa się w Tajlandii, rozpoczną się w lutym w okolicach Koh Samui, Phuket i Bangkoku, a następnie będą towarzyszyć nowej grupie gości w innym hotelu White Lotus.

Jak zwykle nie podaje się żadnych danych osobowych gości, ale jak donosił wyłącznie portal Deadline w listopadzie, ujawniając rozpoczęcie zdjęć w lutym, w skład wielopokoleniowego zespołu wchodzą patriarcha, dyrektor korporacji, aktorka i kilka matek , w tym klubowa żona. Wieśniak, nieudolny i jogin.

Rothwell ma powrócić w roli Belindy z pierwszego sezonu.

Castingi do trzeciego sezonu rozpoczęły się kilka godzin po zakończeniu strajku SAG-AFTRA i trwały przez całe wakacje, a obecnie negocjowanych jest kilka umów castingowych.

W związku z kręceniem i promocją części 3 HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii.

„To będzie wielkie Biały lotos„Będzie dłuższy, większy i bardziej szalony” – powiedział White o trzecim sezonie w listopadzie. Nie wiem, co ludzie pomyślą, ale jestem bardzo podekscytowany, więc przynajmniej na moją miarę to dobrze.

Nie jest jasne, czy oznacza to, że liczba odcinków ponownie wzrośnie po wzroście z 6 w pierwszym sezonie do 7 w drugim.

Casey Bloys, prezes i dyrektor generalny HBO i Max, powiedział w listopadzie, że pierwotnie planowano wydanie trzeciego sezonu w 2024 r., który prawdopodobnie zostanie przesunięty na 2025 r. ze względu na strajki.

Zdobądź nowe sezony Biały Lotos, ostatni z nas I trans — wszystko opóźnione z powodu przestojów w pracy — uruchomienie było głównym priorytetem dla HBO.

Po zakończeniu drugiego sezonu Biały lotos W grudniu ubiegłego roku White powiedział, że trzeci sezon będzie poświęcony „śmierci w religii i duchowości Wschodu”.

READ  Nowe przesłuchanie negocjacyjne Gildii Scenarzystów na 11 sierpnia - The Hollywood Reporter

„To eksploracja duchowości kontra ego” – powiedziała w maju Francesca Orci, szefowa działu teatralnego HBO. „To sprzeczne z religią Wschodu”.

Pierwsza partia Biały lotos, którego premiera miała miejsce w lipcu 2021 r., a nakręcono na Hawajach, otrzymał 20 nominacji do nagrody Emmy w 13 kategoriach i zdobył dziesięć nagród, co stanowi największą liczbę zwycięstw ze wszystkich programów tego roku, w tym dla najlepszego serialu limitowanego lub serialu antologicznego. Drugi sezon, którego akcja rozgrywa się na Sycylii, miał premierę w grudniu 2022 roku i otrzymał 23 nominacje do nagrody Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego.

Napisany, napisany i wyreżyserowany przez White’a, Biały lotos Producentami wykonawczymi są White, David Bernad i Mark Kamen.

Bibb jest reprezentowany przez CAA. Isaacs jest reprezentowany przez Independent Talent Group, Gersh i Silver Lining Entertainment. Monaghan jest reprezentowany przez CAA, Anonymous Content, Sloane, Offer, Weber & Dern. Bossi jest reprezentowany przez CAA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *