Lies of P jest teraz dostępne w ramach Game Pass jeden dzień wcześniej

Lies of P jest teraz dostępne wyłącznie w ramach Game Pass mały rozmiar Nieco wcześniej niż pierwotnie planowano.

Gra miała pojawić się w serwisie Game Pass jutro, ale wiceprezes ds. marketingu gier Xbox, Aaron Greenberg, kilka godzin temu potwierdził w poście na X/Twitterze, że jest ona już dostępna w usłudze.

Ale wydanie było trochę mylące. Data premiery była w dużej mierze reklamowana jako 19 września, ale pojawiła się na konsolach Xbox i Steam dziś rano. Jednak wydanie wersji na PlayStation nadal jest zaplanowane na jutro (a raczej dziś o północy).

Oczywiście wielu już dostało w swoje ręce Lies of P, a ci, którzy zamówili w przedsprzedaży edycję Deluxe, pojawią się 15 września. Zasadniczo daty premiery mogły przez cały czas być prawdziwym kłamstwem.

Lies of P to mroczna gra o Pinokio, w której gracz wciela się w „P”, marionetkę stworzoną przez Geppetto, w dotkniętym plagą mieście Krat, gdzie musisz poruszać się po sieci kłamstw i tajemnic oraz walczyć z morderczymi marionetkami.

IGN przyznał grze 8/10 z Travisem Northupem Napisz w jego recenzji „Być może nie odchodzi szczególnie daleko od swojej duchowej inspiracji, ale niczym marionetka kontrolowana przez utalentowanego mistrza lalek, bardzo dobrze odgrywa tę rolę we wspaniałym, mrocznym świecie fantasy”.

Jeśli nurkujesz w świecie Lies of P teraz (albo jutro, albo kiedykolwiek będzie emitowany na wybranej przez Ciebie platformie), sprawdź IGN 14 niezbędnych porad i wskazówek dla początkującychI nasz upadek Rozdział, od którego zaczynasz.

READ  Xiaomi pokazuje, jak mógłby wyglądać składany, gdyby Samsung miał konkurencję

Alex Stedman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, można ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *