Lista Emily stawia Kirsten Cinema na pozycji Philipstera

WASZYNGTON – Senator Kirsten, jedna z największych przyczynek do politycznych przewrotów w kinie, ogłosiła we wtorek, że odetnie wsparcie finansowe, jeśli senator będzie nadal odmawiał zmiany przepisów Philippistera.

Emily, największa finansistka wśród kobiet nominowanych przez Demokratów, które popierają prawo do aborcji, wydała w tym tygodniu nadzwyczajne oświadczenie, ponieważ Senat nie mógł głosować nad ustawą zmieniającą ograniczenia dotyczące głosowania przyjęte przez kilka stanowych legislatur kierowanych przez Republikanów.

Zgodnie z oczekiwaniami, jeśli Republikanie zablokują projekt ustawy, przywódcy Demokratów próbują zmienić przepisy Senatu, aby przezwyciężyć opozycję partii mniejszości. Aby to zrobić, potrzebuje wszystkich 50 członków Komitetu Liderów Demokratów. Ale pani Cinema, demokratka z Arizony, powiedziała: Nie będę głosował za zmianą regulaminuJej – senator z Wirginii Zachodniej Joe Munchin III – obiekt gniewu działaczy liberalnych – kolejny obrońca swojej partii.

„Połączyliśmy się z wieloma innymi, aby uświadomić kinie Senator znaczenie ustawy o prawie do głosowania, która toczy się w Senacie, uznając, że dostęp do urny wyborczej i zaufanie do wyników wyborów są ważne dla naszej pracy i naszego kraju” – powiedział. Lafonsa Butler, The. Emily jest na czele listy, powiedział w oświadczeniu. „Do tej pory te obawy nie zostały rozwiązane”.

„W tej chwili decyzja senatora o odrzuceniu głosów jego sojuszników, sojuszników i wyborców jest czymś więcej niż tylko arbitralnym procesem. Uważa on, że w następnych wyborach powinien stanąć sam”.

W oświadczeniu we wtorek wieczorem pani Cinema zauważyła, że ​​„polityka federalna była wielokrotnie stosowana w celu ochrony przed dzikimi wahaniami, w tym w opiece zdrowotnej kobiet”.

„Różne osoby w dobrej wierze mogą mieć szczere spory dotyczące polityki i strategii” – powiedział. „Szanuję tych, którzy doszli do różnych wniosków na temat tego, jak takie uczciwe nieporozumienia są naturalne i jak możemy osiągnąć nasze wspólne cele, takie jak represje wyborców i zaburzenia wyborcze oraz lepsze funkcjonowanie dla Senatu Daily Americans”.

READ  S&P 500, Gołąb na dobrej drodze do czterech tygodniowych przepisów

Lista Emily znalazła się pod presją liberalnych aktywistów i własnych darczyńców, aby zajęli stanowisko przed starciem w tym tygodniu. MS Cinema było do tej pory w tej grupie Największy darczyńca w wyborach do Senatu 2018, A potencjalni rywale na jego kolejny występ w 2024 roku, tacy jak reprezentant Arizony Ruben Galego, zaczęli hałasować.

Senator Elizabeth Warren z Massachusetts Democrats odmówiła we wtorek poparcia głównego wyzwania dla pani Cinema.

– Powiemy to później w tym tygodniu. Pani Warren powiedziała CBS Mornings Kiedy wciskasz się w sprawę.

Senator Bernie Sanders, niezależny z Vermont, wskazał, że mógłby wesprzeć główne wyzwanie dla M.Cinema lub pana Mancina.

„Każdy, kto wierzy w amerykańską demokrację, powinien głosować, a my możemy iść naprzód z 50 głosami, aby zawiesić Philippestera” – powiedział we wtorek.

Pani. Cinema powiedział w przemówieniu Senatu w zeszłym tygodniu, że poprze ustawę o prawie do głosowania, która ustanowi krajową podstawę wczesnego głosowania, niegłosowania i urn wyborczych; Integracja zasad identyfikacji wyborców; Promowanie przejrzystości darczyńców; Oraz nałożenie surowszych przepisów przeciwko nieuzasadnionemu przenoszeniu bezpartyjnych urzędników wyborczych.

Ale pani Cinema powiedziała, że ​​nie zamierza poprzeć żadnej partii, aby jednostronnie rozmontować Philippester, co wymaga głosów 60 senatorów, aby przerwać debatę nad większością ustaw. Powiedział, że zrobienie tego zniszczyłoby jakąkolwiek przyszłość obu stronom w pokoju.

Chociaż uległa presji, pan. Zmianę zasad Muncha można i tak udaremnić. I był stanowczy we wtorek.

„Masz prawo zmienić zdanie; Nie jestem – powiedział swoim demokratycznym odpowiednikom. „Mam nadzieję, że oni też to doceniają. Nigdy nie zmieniłem zdania na temat Philipstera.

Emily Cochrane Raport wniesiony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *