Lista PlayStation Plus obejmuje March Ghostrunner i GoT Legends

Trzech wojowników samurajów odzianych w misterne zbroje i broń stoi przed ogniskiem mieniącym się czerwonymi węglami.

Więc po prostu kontynuujesz bez słowa こ ん に ち は?
zdjęcie: lizak poncz

Podczas gdy wielu z Was jest niewątpliwie fanem tej zupełnie nieznanej gry o nazwie elden pierścień W tym tygodniu członkowie PlayStation Plus, którzy odczuwają nieodpartą potrzebę rzucenia się w wir bezwzględnej rękawicy nowej gry Soulsborne, mogą wypróbować kilka nowych gier za darmo. Zgadza się, nowy miesiąc oznacza nowy skład gier PS Plus, a tym razem Sony ogłosiło całkiem imponujący skład. Jak zwykle poniższe gry są „darmowe” tylko dla graczy z aktywnym członkostwem PlayStation Plus.

Tutaj wszystko się zbliża PS Plus w marcu:

PS4

  • Ark: Survival Evolved
  • Sonic Racing Team
  • Duch Tsushimy: Legendy

PS5

  • Gustrner
  • Duch Tsushimy: Legendy

Chociaż ja osobiście nie odgryzłem się, kiedyrk: Survival Evolved Początkowo został ponownie zwolniony Czerwiec 2015Nie mogę zaprzeczyć, że moja chęć jazdy na dinozaurze (który w historii nie miał piór!) pozostaje silna. Teraz może być dobry czas jak zawsze Astronomia wir. W tej grze MMO o przetrwaniu gracze rywalizują ze sobą w prehistorycznej bitwie najsilniejszych, jednocześnie wykorzystując dinozaury do przemierzania i podbijania śmiercionośnego świata.

Sonic Racing Team Przyjście do PS Plus w dobrym momencie, o którym myślisz Jeż Sonic 2 Do kin trafi w następnym miesiącu. W tej edycji 2019, Sonic i jego przyjaciele grają, zgadliście, zespołową grę wyścigową, która jest hojnie usiana przedmiotami i ulepszeniami. Przypuszczam, że Sony chciało wykorzystać entuzjazm fanów Idrisa Elby, dając im możliwość wyobrażenia sobie jego seksownego głosu jako Knucklesa, gdy krąży wokół Sonica. Co nasuwa pytanie, dlaczego Sonic miałby w ogóle potrzebować samochodu, skoro był tak szybki?

Jednak największe hity w tym składzie pochodzą z podwójnego zanurzenia się Sony w niektórych upiornych tytułach z duetem. Gustrner A Duch Tsushimy: Legendy.

Gustrner Jest to pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez One More Level i wydana na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC w październiku 2020 roku. Jednym z głównych elementów tej darmowej gry akcji jest bieganie przez budynki podczas hakowania i przebijaj się przez fale wrogów za pomocą katany. Może się okazać, że historia gry trochę się zagubi, gdy pochylisz się do przodu w fotelu, a oczy błyszczą na wszystkie twoje superszybkie cyberpunkowe wyczyny ninja.

Duch Tsushimy: Legendy Jest to samodzielna gra wieloosobowa w trybie współpracy, którą deweloper Sucker Punch dołączył jako plik aktualizacja łatki do podstawowej wersji gry w październiku 2020 r. In legendy Zawiera dwuosobowe misje fabularne w trybie współpracy z coraz trudniejszymi wrogami i satysfakcjonującymi nagrodami, czteroosobowy tryb przetrwania, w którym bronisz baz ze znajomymi, oraz trzyczęściowy najazd z uroczymi łupami czekającymi na Ciebie na końcu każdego wyzwania.

Oto, co opuszcza PS Plus 28 lutego:

  • UFC 4
  • Planet Coaster: Edycja na konsolę
  • Atak Tiny Tiny na Dragon Keep: Przygoda One Shot w Krainie Czarów

READ  Splatoon™ 3 - Nie przegap Splatoon x Pokémon Splatfest, który odbędzie się w ten weekend! - Oficjalna strona Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *