Logitech G Cloud Gaming Handheld o wartości 350 USD pojawi się w październiku

Logitech gospodarz Dzisiejsze wydarzeniePodczas których ujawnił kilka nowych produktów dla graczy i banerów. Szczegóły jednego z tych, które wyciekły wcześniej jako strona zamówienia w przedsprzedaży dla Logitech G Cloud do gier mobilnych Poszedł Mieszkaj w Amazonii w Kanadzie trochę wcześnie. Firma oficjalnie ujawniła teraz urządzenie.

Zgodnie z listą, która była Dostrzeżony przez Lbabinza Na Twitterze Cloud Gaming Handheld pojawi się 18 października w cenie 400 CAD. Z kolei materiał prasowy Logitecha mówi, że produkt zostanie wysłany w przyszłym miesiącu. Zamówię też Dostępne w Amazon w USAKosztuje 350 USD lub 300 USD, jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży. To trochę drogie w przypadku mobilnych gier w chmurze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Nintendo Switch OLED ma tę samą cenę (i może zostać złamany w celu uruchomienia usług gier w chmurze).

Logitech G Cloud do gier mobilnych

Logitech

Specyfikacje i projekt Pasuje do ujawnionych szczegółów Od końca sierpnia. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo gry w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę na 7-calowym ekranie dotykowym 450nit. Telefon komórkowy, niestandardowy tablet z systemem Android umieszczony w kontrolerze, oferuje dotykową informację zwrotną, sterowanie żyroskopem i resetowalne przyciski. Ma wejścia, których można się spodziewać, w tym D-pad, przyciski twarzy, podwójne drążki, zderzaki i wyzwalacze, a także przyciski opcji po obu stronach, przycisk G i przycisk Home.

Ponieważ przez większość czasu będziesz przesyłać strumieniowo gry, urządzenie podręczne do gier w chmurze nie wymaga dużej mocy obliczeniowej. Jest to jeden z możliwych powodów, dla których Logitech był w stanie ograniczyć wagę do 463 gramów lub nieco ponad funta. Dla porównania, Nintendo Switch waży 0,88 funta (398 gramów), gdy Joy-Cons i powierzchnia pary Waży około 1,5 funta (669 gramów).

Urządzenie napędza ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 720G. Ma 4 GB pamięci RAM LPDDR4x i 64 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda microSD. Logitech twierdzi, że bateria wytrzyma do 12 godzin na jednym ładowaniu. W przypadku przerwy w zasilaniu, należy ją w pełni naładować w ciągu około 2,5 godziny za pomocą kabla USB-C.

READ  Wykres jaj Pokemon Go 12 km, kwiecień 2022

Dostępne są głośniki stereo i mikrofon stereo, który zapewnia eliminację echa i szumów. Ponadto urządzenie ma obsługę Bluetooth 5.1 i USB-C, a także na szczęście gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Logitech G Cloud do gier mobilnych

Logitech

Logitech i Tencent (który wspólnie zbudowali urządzenie) połączyły siły z Microsoft i NVIDIA, aby zapewnić lokalne wsparcie dla Gry w chmurze Xbox A GeForce teraz. Będziesz mógł użyć pliku Łącze Steam Aplikacja do zdalnego grania w gry z komputera, podczas gdy aplikacja Xbox obsługuje grę zdalną z konsol. Logitech zauważa, że ​​użytkownicy będą mogli pobierać aplikacje ze sklepu Google Play. Dlatego powinieneś być w stanie dotrzeć do polubień stadiony google A Amazonka Lunaa także aplikacje społecznościowe, gry na Androida i usługi strumieniowego przesyłania wideo, takie jak YouTube i Netflix (możesz używać urządzenia w trybie tabletu).

„Chcieliśmy rzucić sobie wyzwanie i zbudować urządzenie, które byłoby całkowicie zoptymalizowane pod kątem gier w chmurze” – powiedział w oświadczeniu Ojesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming. koniec konsoli Xbox — duży ekran HD, niesamowita żywotność baterii i lekka konstrukcja, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się długimi sesjami grania bez kompromisów”.

Aktualizacja 12:12 ET: Dodano więcej szczegółów od firmy Logitech.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *