Lot United do Houston został przekierowany z powodu „problemu mechanicznego”; „Wszyscy się bali” – mówi pasażer.

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

United zmierza do Houston Linie lotnicze Pasażer powiedział, że lot został przekierowany do Austin w Teksasie w piątek z powodu problemu mechanicznego, który pozostawił pasażerów na płycie lotniska, gdy przybyli ratownicy.

Linia lotnicza poinformowała, że ​​lot 2425 wyleciał z lotniska John Wayne w Santa Ana w Kalifornii, kiedy popchnął nieokreślony przypadek lądowania.

United Flight 2425 z Orange County w Kalifornii do Houston Linie lotnicze poinformowały Fox News w oświadczeniu: „Samolot wylądował bezpiecznie, pasażerowie wysiedli na lotnisku i przenieśli się do terminalu. Przydzieliliśmy nowy samolot, aby kontynuować lot do Houston”.

Dillon Nathaniel, DJ, który podróżował do Houston, aby zadzwonić do Dallas, powiedział Fox News, że pracował na swoim komputerze, kiedy załoga samolotu ogłosiła potencjalną sytuację awaryjną.

„Zainicjował system ogłoszeń publicznych i powiedział, że w przesyłce doszło do eksplozji i może wybuchnąć pożar”, powiedział, gdy w Austin próbował odebrać swoją torbę. „Można było poczuć, jak samolot zaczyna bardzo szybko wznosić się w górę”.

„Wszyscy byli przerażeni” – dodał. Gospodarze starali się, aby wszyscy byli jak najspokojniejsi”.

Nathaniel powiedział, że po wylądowaniu pasażerowie zostali poproszeni o pozostawienie bagażu i opuszczenie samolotu. Powiedział, że przed przybyciem autobusów wahadłowych stali na asfalcie przez prawie godzinę na mrozie.

Film zamieszczony na Twitterze pokazuje pasażerów na płycie lotniska, w pewnej odległości od samolotu. Nikt nie jest ranny.

28-letni Nathaniel powiedział, że jest członkiem Platini w United, ale musiał kupić kolejny lot do Dallas, aby móc rozstawić swój set, który ma rozpocząć się o północy w sali koncertowej Stereo Live.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Linia lotnicza poinformowała, że ​​nic nie wskazuje na wybuch i planuje przeprowadzić pełną kontrolę samolotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *