Martha Stewart stała się najstarszą modelką z okładki kostiumów kąpielowych Sports Illustrated

Martha Stewart przeszła do historii jako najstarsza Strój kąpielowy Sports Illustrated Modelka z okładki Ever Monday.

Stewart, 81-letni starszy autor i ekspert od stylu życia osobowość medialna, odzwierciedlenie w dyskryminacji.

„Kiedy usłyszałem, że będę na okładce Sports Illustrated, pomyślałem: Och, to świetnie, będę największą osobą, o jakiej kiedykolwiek pomyślałem, na okładce Sports Illustrated” – powiedział Stewart magazynowi . „I nie myślę zbytnio o wieku, ale pomyślałem, że to trochę historyczne”.

Nakręcony na Dominikanie przez Ruvena Afanadora i wykorzystany w dziesiątki zdjęć. Powiedziała, że ​​w poniedziałek rano.DzisiajOkazuje się, że spodobało jej się to zdjęcie i przyznała, że ​​była „wstrząśnięta” przed ujawnieniem programu.

„To trochę dziwne, jechać na wyspę, a potem przebrać się w dziewięć różnych strojów kąpielowych w ciągu jednego dnia przed tymi wszystkimi ludźmi i okazuje się, że wszystko jest w porządku” – powiedziała.

Stewart powiedziała, że ​​zrobienie okładki w jej wieku było „wyzwaniem”, ale czuje, że sprostała temu zadaniu i określiła sesję jako „zabawną”.

„Dla mnie jest to świadectwo dobrego życia i uważam, że wszyscy powinniśmy myśleć o dobrym życiu i odnoszeniu sukcesów, a nie o starzeniu się” – powiedziała podczas dzisiejszego wywiadu.

Stewart zrywa Matka Elona Muska to May Musk, wtedy 74, za najstarszą modelkę z okładki w historii wydania Sports Illustrated Swimsuit. Stewart jest jedną z czterech pozowanych modelek, w tym aktorów Megan Fox i Brooks Nader oraz piosenkarki Kim Petras.

READ  36-letnia Tammy Slaton, gwiazda 1000lb Sisters, prezentuje swój nowy wygląd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *