Matka piłkarza UGA, który zginął w katastrofie lotniczej, mówi, że rodzina „nie planuje” podjęcia kroków prawnych

Niecałe 24 godziny po tym, jak rzecznik kancelarii reprezentującej rodzinę piłkarza z University of Georgia, który zginął w wypadku samochodowym, zapowiedział, że złoży pozew, jego matka powiedziała FOX 5, że nie planują podjęcia kroków prawnych.

Adwokat rodziny 20-letniego Devina Willocka podzielił się komunikatem prasowym w czwartek po południu przed sądem hrabstwa Athens-Clark. Roy Wylie IV, przedstawiciel rodziny ofiary, powiedział, że rodzice Willocka poprosili o czas i przestrzeń, aby właściwie przetworzyć żałobę. Charlene Wheelock, matka Devina, miała dołączyć do Willy’ego IV z Go Big Injury Lawyers, ale jej tam nie było.

Prawnik powiedział, że rodzice Willocka nie mogli uczestniczyć w czwartkowej konferencji prasowej w Atenach. Oświadczenie Willocka nie zawierało szczegółów toczącego się procesu sądowego związanego ze śmiercią ich syna.

„Ponieważ nie ma słów, które mogłyby opisać żal, jaki przeżywamy z powodu naszej straty, pomogło nam wsparcie wszystkich, którzy podzielili się dobrymi słowami i kochającymi wspomnieniami o Devinie w tym czasie” – czytamy w oświadczeniu. fragment. „Chcielibyśmy, aby wszyscy wiedzieli, że Devin był kimś więcej niż tylko piłkarzem. Był zaufanym przyjacielem, wspierającym i kochającym bratem, oddanym uczniem i niesamowitym synem”.

Devin Willock (77), ofensywny liniowy Georgia Bulldogs, patrzy podczas meczu piłki nożnej w college’u pomiędzy Auburn Tigers i Georgia Bulldogs 8 października 2022 r. Na stadionie Sanford w Atenach w stanie Georgia. (Zdjęcie: Brandon Slaughter/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty I

FOX 5 rozmawiał w środę z przedstawicielem, który stanowczo zaznaczył, że złoży pozew w związku z incydentem.

READ  Funkcjonariusze Tour de France ściągają protestujących z drogi podczas 10 fazy chaosu | Tour de France

Obraz i podobieństwo Willocka zostało wykorzystane w kampanii reklamowej. Billboardy Willocka nadal można znaleźć w okolicach Aten.

Willock był jedną z czterech osób w SUV-ie, który rozbił się tuż przed 3 nad ranem w niedzielę, zaledwie kilka godzin później Całodniowe świętowanie kolejnych mistrzostw krajowych za pomocą Buldog z Georgii.

Według raportu z wypadku opublikowanego we wtorekWillock siedział za siedzeniem kierowcy czarnego Forda Expedition z 2021 r., kiedy zjechał z drogi wzdłuż Barnett Shoals Road, niedaleko Stroud Street.

W raporcie stwierdzono, że Willock nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i został wyrzucony z SUV-a po tym, jak pojazd gwałtownie zerwał dwa słupy energetyczne i uderzył tyłem pojazdu w drzewo. Zginął na miejscu zdarzenia.

Kierowca, 24-letni pracownik rekrutacyjny UGA, Chandler Lecroy, został uwięziony w samochodzie. Zostanie przetransportowana do Regionalnego Centrum Medycznego w Atenach i Piemoncie, gdzie stwierdzono jej zgon. Środa, Została pochowana w swoim rodzinnym mieście Toccoa.

Piłkarz UGA i specjalista ds. Rekrutacji zginęli, a dwóch innych zostało rannych w brutalnym wypadku na Barnett Shoals Road w Atenach we wczesnych godzinach porannych 15 stycznia 2023 r. (Lis 5)

W raporcie stwierdzono, że 21-letni ofensywny liniowy Warren McClendon, który siedział na przednim siedzeniu pasażera, oraz 26-letni rekruter Torrey Bowles, który siedział na prawym tylnym siedzeniu, zostali ranni. Od środy wieczorem wciąż dochodziły do ​​siebie.

Chociaż raport z wypadku został opublikowany we wtorek, śledczy twierdzą, że raporty toksykologiczne prawdopodobnie nie pojawią się jeszcze przez kilka miesięcy.

Raport wskazuje na nadmierną prędkość jako czynnik przyczyniający się do śmiertelnego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.