Modele postaci w Silent Hill 2 Remake dzielą fanów

Wydaje się, że za każdym razem Konami pokazuje, co będzie dalej Ciche Wzgórze 2 przerobićCoś nie pasuje fanom. Wszystko zaczęło się od ogłoszenia gry, kiedy została ona ujawniona Warstwy strachu I Przeciętny Zespół programistów Bloober Team będzie odpowiedzialny za ponowne wyobrażenie sobie nowatorskiego tytułu survival horroru, który nie wzbudził zaufania wielu fanów. Teraz, po tym jak nowy materiał filmowy zadebiutował podczas niedawnej prezentacji PlayStation, Stan odtwarzaniafani znów są zdenerwowani — tym razem chodzi o modele postaci, które mogą, ale nie muszą, zrujnować oryginalne projekty, w zależności od tego, kogo spytasz.

Podczas ciche Wzgórze Submission, krótki zwiastun, który pojawił się 30 maja bezpośrednio po State of Play, Konami pokazał nam 13 minut rozgrywki w remake’u. W nim (oraz w zwiastunie promocyjnym State of Play) widzimy głównego bohatera Jamesa oraz postacie drugoplanowe Marię i Angelę. Zacznijmy od Jamesa, to nasz główny bohater. Fani przeróbki podkreślają, że wygląda ona zauważalnie lepiej niż wtedy, gdy po raz pierwszy pokazano ją podczas zapowiedzi remake’u.

Zwolennicy obozu przeciwnego zwracają jednak uwagę, że nowy projekt Jamesa wygląda nieco znajomo Leona Kennedy’ego Czuję się w nim świeżo, łącznie z opadającą blond fryzurą, która wygląda nieco inaczej w porównaniu z oryginalną grą.

Jest też Maria, postać, którą James spotyka w trakcie gry, znana ze swojej pewności siebie i otwartej seksualności. Fani krytykują jej nowy strój, który jest zdecydowanie bardziej powściągliwy (i mniej szykowny, TBH.

Jak zauważyli ludzie zaznajomieni z oryginalną grą, projekt kostiumów Marii jest niezwykle ważny dla jej postaci, podobnie jak niektóre większe elementy narracyjne gry. Rozczarowujące jest to, że Bloober nie próbował odtworzyć charakterystycznych szczegółów stroju w nowoczesny sposób, rezygnując z lamparta i złotej biżuterii na rzecz uroczej czarnej sukienki i marynarki, która wydaje się być w tym samym różowym kolorze. Z oryginalnego stroju. Jak wielu mówiło, nie działa to w nowej wersji i wydaje się to błędem. Jeszcze bardziej zagmatwane jest to, że krótkie spojrzenie na… Wróć do Silent Hillfilmowa adaptacja drugiej gry, również będącej w produkcji, pokazała, że ​​Maria Będzie nosić swoje oryginalne ubrania.

READ  Wyświetlacz Pixel Fold został pokazany w najnowszym przecieku

Jednak największy sprzeciw dotyczy materiału filmowego Ciche Wzgórze 2 Remake koncentruje się wokół Angeli, 19-letniej dziewczyny, która spotyka także Jamesa w Silent Hill, gdy oboje szukają swoich zaginionych bliskich. Niektórzy gracze sugerują, że wygląda dziwnie i dziwnie inaczej, a jej twarzy brakuje czegoś, co było trudne do umiejscowienia w oryginalnej grze. Ale oburzenie skupia się głównie na niektórych zrzutach ekranu, które pokazują Angelę z niepochlebnej perspektywy.

Oczywiście istnieje mniejszość osób, które sugerują, że Angela została zdruzgotana przebudzeniem i zmuszeniem DEI (lub Różnorodność, Równość i Włączenie, najnowsze modne hasło wśród reakcjonistów). To bezpodstawne twierdzenie Wszystkie są bardzo powszechne w dzisiejszych grach i eliminuje jakąkolwiek okazję dla prawdziwych fanów serii do omówienia zalet i wad remake’u.

Chociaż remake nieznacznie zmienia jej projekt poprzez zaktualizowany model twarzy, Angela wydaje się być postacią podlegającą minimalnym przeróbkom. Jej ubranie i fryzura pozostają zauważalnie niezmienione w przeciwieństwie do Marii i Jamesa. Wygląda nieźle poza wybranymi zrzutami ekranu, które ludzie krążą w Internecie. Jednak niektórzy uważają drobne zmiany 19-letniej postaci z gry wideo za poważne przestępstwo, a jednocześnie wygłaszają przy tym straszliwe obelgi.

Przeprojektowanie wygląda nieźle! Myślę, że Maria jest najbardziej rozczarowująca ze względu na wspomnianą zmianę kostiumu, ale nic z tego nie wskazuje na rozgrywkę. Będziemy musieli na to poczekać Ciche Wzgórze 2 Nowe edycje zostaną wydane 8 października, więc naprawdę można zobaczyć, jak wizja zespołu Bloober ma się do oryginału.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *