Najnowsze wieści o przejściu Toma Brady’ego na emeryturę: zapowiedzi na żywo

dług…David Zalubowski / Associated Press

30 właścicieli NFL, którzy nie nazywali się New England Patriots ani Tampa Bay Buccaneers, byli zmuszeni do czynienia z Tomem Bradym przez dwie dekady. Kiedy we wtorek Brady ogłosił odejście na emeryturę, te zespoły i ich kibice wyrażali swój podziw, któremu często towarzyszyły nuty drażniącego zachwytu.

Indianapolis Golds, który stoczył wiele bitew z Patriotami w AFC podczas rywalizacji Brady’ego z Beytonem Manningiem, opublikował pamiętnik z kreskówki „SpongeBob Kanciastoporty”.

The Jets, rywale frakcji patriotycznej, która często słabo kończyła na AFC East, napisali na Twitterze: „Dobrze być prawdziwym”. Po tym, jak agent i ojciec Brady’ego zaprzeczyli raportowi ESPN w zeszły weekend, poinformowano, że rozgrywający zdecydował się przejść na emeryturę.

Niedawni zwycięzcy również wyglądali fajnie. Buccaneers przegrali 30:27 z Los Angeles Rams w rundzie ligowej play-offów, a Brady ponownie pokonał dwucyfrowy deficyt, by wyrównać mecz w czwartej kwarcie. Podanie z przyziemienia z 55 jardów do Mike’a Evansa na narożniku Johna Ramsaya okazało się ostatnim wynikiem w karierze Brady’ego, czymś, czego Ramsey nigdy nie zapomni.

Mnożyły się poważniejsze hołdy. Nie mogąc uciec Brady’emu, Manning, który później grał przeciwko niemu, kiedy dołączył do Denver Broncos, pogratulował mu. Brady zmierzył się z Manningiem 17 razy i wygrał 11 z tych meczów.

„To zaszczyt i przywilej rywalizować z nim na boisku” – powiedział Manning Powiedział w oświadczeniu. „I naprawdę doceniam jego przyjaźń poza boiskiem”.

Russell Wilson, rozgrywający Seahawks i jeszcze jeden post Pozdrowienia wiadomość Brady’emu na Twitterze.

Jeden z najbardziej pamiętnych sezonowych momentów ostatnich lat Brady’s Patriot pokonał Seahawks Wilsona w Super Bowl Zamknęła sezon 2014. Malcolm Butler przechwycił podanie Wilsona na linii bramkowej w ostatnim meczu meczu, przypieczętowując zwycięstwo Patriotów i dając Brady’emu czwarte zwycięstwo w Super Bowl.

READ  Buffalo Blizzard 2022: Śnieg z efektem jeziora zakopuje północny Nowy Jork

Eli Manning, który wygrał dwa Super Bowls przeciwko Brady’emu i Patriots dla rozgrywającego Giants, delikatnie wspomniał o ich historii pod koniec szczerego wideo z gratulacjami, opublikowanego na Twitterze.

„Przynajmniej doceń swoją hojność w dzieleniu się ze mną niektórymi z tych Super Bowl” – powiedział Eli Manning. „Wszystkiego najlepszego, kolego.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *