„Narodziny dynastii Lakersów” anulowany przez HBO – ostateczny termin

Czas wygrać: Narodziny dynastii Lakersów dobiegł końca.

Twórca Max Borenstein potwierdził tę wiadomość w X po niedzielnym finale drugiego sezonu.

„Nie taki wynik mieliśmy na myśli” On napisał. „Ale nic poza podziękowaniami i miłością”.

Wyreżyserowane przez Sally Richardson Śledzone na Instagramie „Kiedy dajesz z siebie wszystko, nie możesz tego żałować. Mam nadzieję, że ostatni odcinek ci się spodoba. @winningtimehbo Jestem pewien, że w przyszłości będę grać w telewizji przez wiele godzin i przy wielu innych filmach fabularnych, ale na razie mogę powiedzieć, że jestem bardzo dumny z pracy, jaką wykonaliśmy nad tym arcydziełem.

Drugi sezon Czas wygrać HBO powróciło 6 sierpnia z 629 000 widzami w programach Max i linearnych. To spadek, biorąc pod uwagę, że debiut w sezonie 1 w marcu 2022 r. obejrzało 901 000 widzów. Do maja tego roku finał pierwszego sezonu przyciągnął w ciągu jednego dnia 1,6 miliona widzów. (Jednak sezon 1 mógł zyskać na szumie marcowego szaleństwa, ponieważ koszykówka była już na pierwszym miejscu w umysłach widzów).

Serial HBO powstał na podstawie książki Jeffa Pearlmana pt. Showtime: Magic, Kareem, Riley i dynastia Los Angeles Lakers z lat 80. Druga edycja serialu skupiała się na okresie od finałów NBA w 1980 r. do 1984 r., a kulminacją był pierwszy profesjonalny rewanż pomiędzy największymi gwiazdami tamtej epoki, Magicem (Quincy Isaiah) i Larrym Birdem z drużyny Boston Celtics (Sean Patrick Small).

W zeszłym miesiącu Pearlman wszedł do X i poprosił ludzi o obejrzenie drugiego sezonu. „Powiem wam – przyszłość „Win Time” wisi na włosku” – napisał Pearlman na Twitterze. „Potrzebujemy widzów. Strajki są wyniszczające. Pomóżcie rozpowszechnić tę informację. Sezon 2 jest fantastyczny. Ale… HBO stawia na #s” – napisał.

Adriana Brady’ego, Johna C. Reilly, Michael Chiklis) i Jasona Segela. Czas wygraćJason Clarke, Gabby Hoffman, Hadley Robinson, Devon Nixon, Solomon Hughes, Tamera Tomagili, Brett Cullen, Stephen Adley Gurkis, Spencer Garrett, Molly Gordon, Joey Brooks, Delante D’Souza, Jimel Atkins, MC Atkinsa, A. , Gillian Jacobs i Rob Morgan.

READ  Raiders podpisujący kontrakt z Jimmym Garoppolo ma operację stopy, wciąż dochodzi do siebie: źródła

Producentami wykonawczymi są scenarzyści/współtwórcy Borenstein i Jim Hecht, Adam McKay, Kevin Messick, Scott Stephens, Rodney Barnes, reżyser Sally Richardson-Whitfield i Jason Shuman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *