New Orleans Saints QB James Winston ponownie podpisze dwuletnią umowę o wartości 28 milionów dolarów

Święci z Nowego Orleanu przywracają rozgrywającego James Winston Po przegapieniu ich pościgu Deshan Watson.

Winston i Święci zgodzili się na dwuletnią umowę o wartości 28 milionów dolarów, z gwarancją 21 milionów dolarów, poinformował w poniedziałek źródło Adam Schefter z ESPN.

Święci byli jedną z czterech drużyn, które ostatecznie rywalizowały o kupno Watsona, który został sprzedany Cleveland Browns.

28-letni Winston w swoim pierwszym roku jako starter w Saints wygrał 5:2 w zeszłym sezonie, ale zerwał ACL w lewym kolanie i doznał kontuzji MCL 31 października.

Były numer 1 w klasyfikacji generalnej NFL Draft i zwycięzca Trophy Heisman, zanotował doskonałą ocenę podań 102,8 z Saints w zeszłym sezonie, kończąc 95 (59%) na 1170 jardów z 161 podaniami i 14 przyłożeniami z trzema przechwytami. Dobiegł do 166 jardów i przyziemienia i przegrał potknięcie.

Chociaż Winston w sześciu pełnych meczach osiągnął średnio zaledwie 186 metrów podań, nadal pokazał swoją sprawność w wielkiej grze, wykonując cztery ukończenia na dystansie ponad 49 metrów. Podczas swoich pierwszych pięciu sezonów w NFL w Tampa Bay Buchanan udowodnił, że potrafi poradzić sobie z problemami rotacji, które go dręczyły.

Winston stał się starterem z Buccaneers 28-42, wykonując 61,3% podań za łącznie 131 przyłożeń, w tym 19.737 jardów i 10 rushów. Miał 88 przechwytów i 23 porażki.

Pokazał kilka potencjalnych wzlotów i upadków podczas swojej kadencji w Bucs – zwłaszcza w 2019 roku, kiedy prowadził ligę z 5,109 mijanymi jardami, będąc jednocześnie pierwszym rozgrywającym, który rzucił co najmniej 30 podań przy przyziemieniu i 30 przechwytów w historii NFL. (33 TD i 30 INT).

Po wybraniu wyjazdu do Tampa Bay Tom Brady W 2020 roku Winston dołączył do Saints jako wsparcie, aby spróbować odnowić karierę pod wodzą ówczesnego trenera Seana Paytona i startera Drew Breeze. Winston podpisał roczny kontrakt o wartości zaledwie 1,1 miliona dolarów i zachętę, ponieważ powiedział, że chce uzyskać „edukację na Harvardzie w Quarterback School”.

READ  Strażnicy wygrali loterię MLB Draft Lottery, co było pierwszym wyborem numer 1 w całej serii

Winston podpisał kolejny roczny kontrakt ze Świętymi przed sezonem 2021, który obejmuje 5,5 miliona dolarów gwarancji i zachęt do 7 milionów dolarów po przejściu Breeze na emeryturę. Uderzył Stokrotka Wzgórze Był wielokrotnie chwalony przez Batona za wygranie pierwszej pracy sezonu, a także za siłę ramion i przywództwo.

Mike Triplet z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *