Nick Siriani z Eagles zwolnił krytyków Jonathana Gannona

Nick Siriani mógł już ustawić budzik na poniedziałek rano.

Nie może się doczekać.

Wtedy wezwie poranny program WIP i odpowie ogniem na długoletniego gospodarza Angelo Cataldiego i każdego, kto szybko skrytykował koordynatora obrony Jonathana Gannona w tym sezonie.

„Człowieku, co oni zdobyli? 7. Tak, wielki czas „, powiedział Siriani po tym, jak Orły pokonały Gigantów 38-7 w rundzie dywizji. „Jonathan Gannon stawia tych gości na świetnych pozycjach. Oczywiście mamy świetnych graczy. Czasami muszę usłyszeć kilka rzeczy o Jonathanie Gannonie i nie wiem, czy to ty. Może to być więcej innych osób. Nie wymienię nazwisk – Angelo – Alice tak?

Ale ten facet jest niesamowitym koordynatorem. Fakt, że nie jest szanowany przez naszą rozgłośnię, jest dla mnie szokujący. Rozwala mi mózg.”

Obrona Orłów w sobotni wieczór była świetna.

Po zamknięciu pierwszej połowy, Giants w końcu weszli na tablicę wyników, zdobywając przyłożenie w trzeciej kwarcie, ale stracili przy tym 6:01 swojego zegara. Z wygodną przewagą do tego momentu, Gannon był prawdopodobnie zbyt szczęśliwy, mogąc wymienić czas z siedmioma punktami w wybuchu.

Podczas gdy Gannon spotkał się z dużą krytyką w ciągu dwóch lat tutaj jako koordynator defensywy – nie tylko od Cataldiego – trudno spierać się z wynikami lub tym, jak wypadli w sobotnią noc.

Orły utrzymały Giants na zaledwie 227 jardów. Sprawili, że noc rozgrywającego Daniela Jonesa stała się piekłem. I nigdy nie pozwolili Gigantom myśleć, że mają szansę wygrać ten mecz.

W sezonie zasadniczym Eagles zajęli drugie miejsce w lidze, tracąc 301,5 jarda na mecz.

Sirianni powiedział, że tak naprawdę nie słucha krytyki Gannona, dopóki nie zostanie mu ona zaoferowana przez personel ds. public relations Orłów, kiedy przygotowują go do wywiadów.

READ  2023 nieaktywnych Seahawks w pierwszym tygodniu przeciwko Rams

„Więc za każdym razem, gdy słyszę odpowiedź na temat Jonathana Gannona, śmieję się do siebie” – powiedział Siriani. Prawdę mówiąc, trenerzy z innych drużyn pytają mnie: „Czy Jonathan Gannon mi tu przeszkadza?”. W pewnym sensie odpowiadam, że tak. Niesamowity facet.

„Z powodu tego, co robi, będzie głównym trenerem piłki nożnej w National Football League. Ten facet to ogier. Jest ogierem. Nie mogę się doczekać, aby porozmawiać z Angelo w poniedziałek.”

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple’a | aplikacje Google | Spotify | zszywacz | Artykuł 19 | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *