Nie ukradłem oscarowego żartu Leonarda DiCaprio

Zaprzecza, że ​​jest oszustem komediowym.

Will Smith Wirusowy Slap I nie była to jedyna kontrowersja, która pojawiła się podczas rozdania Oscarów: komiczka Amy Schumer niedawno odrzuciła zarzuty, że ukradła dowcip o Leonardo DiCaprio. Podczas przemówienia na rozdaniu Oskarów w 2022 r..

40-letnia gwiazda „Trainwreck” ujawniła swój stan podczas występu w „Watch What Happens Live!” Z Andym Cohenem.

„Jestem wystarczająco zabawny, nie muszę kraść” Schumer nalegać na część.

Miała na myśli swoją pozycję na rozdaniu Oscarów, gdzie komik naśmiewał się z zamiłowania 47-letniego DiCaprio do umawiania się z młodszymi kobietami. „Zrobił tak wiele, aby walczyć ze zmianami klimatu i pozostawił czystszą i bardziej zieloną planetę dla swoich dziewczyn” – żartowała.

47-letni Leonardo DiCaprio jest znany z umawiania się z młodszymi modelkami.
Patrick McMullan przez Getty Image
Schumer miał w przeszłości do czynienia z zarzutami kradzieży żartów.
Schumer miał w przeszłości do czynienia z zarzutami kradzieży żartów.
ABC przez Getty Images

Następnie, podczas teledysku „WWHL”, fanka zapytała, czy odebrała pojedynczą linię z Prawie identyczny post na Twitterze od grudnia 2021 r. Jednak komu w przeszłości oskarżano o kradzież żartu, Szybko odrzucili zarzuty.

„Cóż, powiedziałbym, że nie byłem osobiście na Twitterze. Gospodarz „Inside Amy Schumer” odpowiedział na żywo: „Zmusiłem do tego mojego asystenta, abym mógł przetrwać i nie zabić się”. ten żart napisał Sully McCullough…

„Ale zawsze dziękuję za upewnienie się, że nie zacznę kraść” – dodała.

Zabawna dziewczyna twierdziła nawet, że zdała Test na wykrywacz kłamstw dla Vanity Fair, nalegając”. Zapytali mnie, dzięki Bogu: „Czy kiedykolwiek ukradłeś żart?” A ja powiedziałem nie i to była prawda.

„Wszyscy po prostu odpoczywają” – podsumował Schumer, który w 2016 roku był notorycznie oskarżany o kradzież żartów przez komiczki Wendy Lippmann, Tammy Piscatelli i Kathleen Madigan.

„Cóż, powiedziałbym, że osobiście nie byłem na Twitterze” – powiedział Schumer. „Zmusiłem do tego mojego asystenta, żebym mógł przetrwać i nie zabić się”.
Obrazy Getty

Od tego czasu rzecznik praw kobiet odpiera zarzuty SiriusXM „Poradnik Jima Nortona”. Tymczasem wszyscy trzej oskarżeni później stonowali krytykę Schumera: Lippmann i Madigan usunęli niektóre ze swoich tweetów, a Piscatelli powiedział w „Nortonie”, że część jej krytyki „przekroczyła granicę i głęboko przepraszam”.

READ  Maxim Chmerkovsky udostępnia kolejną aktualizację z Ukrainy

W innych wiadomościach oscarowych związanych z Schumerem był: Komik nazwał ostatnio policzek Willa Smitha wirusowym Chris Rock na rozdaniu Oscarów w 2022 r. to „jebany włóczęga” i wszystko o „toksycznej męskości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.