Nowe szczegóły dotyczące kreatywnego przezbrojenia Marvela

Nowa funkcja w THR Opowiadała szczegółowo o „twórczym przebudowie” różnych projektów w Marvel Studios po niepowodzeniu kilku hitów firmy, takich jak „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, „Secret Invasion” i „The Marvels” w zeszłym roku.

Studio osiąga ogromne wyniki za zwiastun „Deadpool i Wolverine”, który obejrzało 365 milionów widzów, oraz za „X-Men '97”, który był największą premierą zwiastuna serialu animowanego w historii Disney+.

Z artykułu wyszło wiele nowych szczegółów. Po pierwsze, doniesiono, że zaplanowane powtórki do „Agatha: Darkhold Diaries” zostały ukończone w ciągu zaledwie jednego dnia, zamiast pięciu dni, które normalnie zaplanowano w MCU.

Następnie Eric Pearson (Thor: Ragnarok, Czarna Wdowa) po cichu pracuje nad dopracowaniem scenariusza do nowego filmu o Fantastycznej Czwórce, który ma nakręcić latem tego roku.

Marvel zatrudnił także reżyserkę Niedźwiedzia, Joannę Callow, do pracy nad scenariuszem do filmu Thunderbolts, którego zdjęcia rozpoczną się w marcu w Atlancie.

Nie jest jasne, czy postać Kanga Zdobywcy zostanie zmniejszona, czy całkowicie porzucona. Jednak dzieje się tak, że tytuł „Avengers: Dynastia Kang” został porzucony, a Marvel już podejmował kroki, aby złagodzić tę postać po słabym występie „Quantumanii”.

Dałoby to telewizji większą kontrolę nad showrunnerami, jako jeden z powodów podając fakt, że producent wykonawczy Kyle Bradstreet został odsunięty na bok przy „Secret Invasion”.

Jedną z osób, która skomentowała zmiany, jest aktor Mark Ruffalo. Mówić do GQgwiazda Hulka rozumie zmęczenie fanów Marvelem wytwarzającym tak dużo produkcji:

„Myślę, że ekspansja na streaming była naprawdę ekscytująca, ale w przypadku filmów Marvela problem jest taki, że trzeba było czekać trzy lata, co stworzyło niejasności. Te poprawki mogą być naprawdę pozytywne. Czy więc będzie tak samo? Nie sądzę. wiedzieć.”

„X-Men '97” 20 marca i „Deadpool and Wolverine” 26 lipca będą kolejnymi tytułami Marvel Studios, które zaplanowano na premierę.

READ  Breakthrough Awards 2024 na czerwonym dywanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *