Nowe zdjęcia Ranbir Kapoor i Alii Bhatt z druhnami z wesela pełnego zabawy, śmiechu i miłości

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt, które zawiązały węzeł w zeszłym tygodniu, trafiły na pierwsze strony gazet. Para władzy wzięła ślub 14 kwietnia podczas tradycyjnej ceremonii i od tego czasu zdjęcia z ich uroczystości weselnych stały się wirusowe w mediach społecznościowych. I chociaż nie możemy się nacieszyć wymarzonym ślubem, pojawiły się nowe zdjęcia z ceremonii, które łamią internet z właściwych powodów.

Na zdjęciach nowożeńcy widzą swoje druhny, w tym Anushkę Ranjan i Akanchę Ranjan. W rzeczywistości jedno ze zdjęć pojawiło się również na panu młodym Ranbir Pozują szczęśliwie z druhnami, gdy razem piją drinka. Co więcej, dostrzegamy również Ranbir I impreza Alii po ślubie, podczas której Alia wyglądała oszałamiająco w swoim czerwonym garniturze, kołysząc się ze swoim gangiem dziewczyn. Przyjaciółka Alii, Tanya, skomentowała post: „Żyję w takie szczęśliwe dni. Mnóstwo szczęśliwych łez i śmiechu z bólem brzucha, w ramach celebracji słodkiej historii miłosnej @alawiyat”.

Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć ślubu Ranbir Kapoor i Alii Bhatt:

Tymczasem Pinkvilla nauczyła się tego wyłącznie Alia Bhatt Wkrótce poleci do Jaisalmer, aby sfotografować Rocky’ego Aur Rani Ki Prem Kahani z Ranveerem Singhem. Z drugiej strony Ranbir również wznowił pracę po swoim skromnym ślubie i jeszcze w tym miesiącu rozpocznie zdjęcia do Animal in Manali w Himachal Pradesh.

Przeczytaj także: Wyłącznie: Alia Bhatt leci do Jaisalmer na swój ślub po zdjęciach do swojego nadchodzącego filmu z Ranbirem Kapoorem

READ  Streszczenie „This Is Us”: Sezon 6, Odcinek 13 — Drugie wesele Kate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.