Nowy dzień częściowy: zakorzeniony najmniejszy konkurs ARM MCU, potrzeba badań

Zadzwonił do nas [Cedric]Opowiedz nam o tym, Najmniejszy MCU, jaki kiedykolwiek widział – Howa HC32L110. Dla tych z nas, którzy lubią mini produkty, ten pakiet Cortex-M0 + ma cios (PDF arkusz danych)Z niską mocą, wysokim potencjałem i bogatymi akcesoriami zapakowanymi w kawałek zgrzewalnego silikonu o wymiarach 1,6 mm x 1,4 mm.

To obliczenie na skalę zapałki, z dużo większą mocą, niż mogliśmy wcześniej mieć dostęp na taką skalę, tylko czekając na niezgodę. W porównaniu do ATTiny20 Dostępny również w pakiecie WLCSP, jest to zauważalny wzrost specyfikacji, z mocniejszym procesorem, 16x RAM i 8-16x Flash! Nie wspominając o tym To 1 USD za sztukę w QTY1, czyli o co chodzi w ATTiny20. Będąc BGA z podziałką 16 pinów 0,35 mm, typowy dom z płyt może nie być z ciebie zadowolony, ale kiedy już masz płytę laminowaną i wręczysz jej kawałek ziemi wart swojej soli, kilka szablonów i rozpływów będzie od razu przeniesiesz się do ulepszonej tablicy.

Niedogodności? Nie ma angielskiego arkusza danych ani portu Arduino, a 67-stronicowy plik PDF, który znaleźliśmy, nie zawiera kilku rzeczy, takich jak mapowanie nagrywania. LILYGO obietnica Wkrótce zaczną sprzedawać devboardy, ale jesteśmy pewni, że rozwijanie naszych płyt nie będzie dla nas trudne. Stamtąd mamy nadzieję Efekt podobny do ESP8266 Gromadzenie brakujących informacji, tłumaczenie ich i stopniowe udostępnianie.

Jeśli chodzi o lutowanie tak małych paczek, gorąco polecamy reflow. Jeśli jednak zdecydujesz się Idź drogą drutu magnetycznegoNie odważylibyśmy się sprzeciwić – po prostu prześlij nam zdjęcia. W końcu miniaturowe mikrokontrolery, takie jak ATTiny20, wydają się wystarczająco atrakcyjne, aby to zasugerować Ludzie wybiorą najbardziej szaloną ścieżkę Po prostu pobawić się jednym. Mówią szaleństwo odważnych mądrości życia.

Dziękujemy [Cedric] Za podzielenie się tym z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *