Podejrzany aresztowany w związku z atakiem w Nowym Jorku na aktora Steve’a Buscemiego. Oto, co wiemy.

Nowy Jork – Ponad tydzień po aktorze Steve Buscemi został uderzony W związku z pozornie przypadkowym atakiem, który miał miejsce w Nowym Jorku, w piątek policja aresztowała podejrzanego w związku ze tą sprawą.

Źródła policyjne poinformowały CBS New York, że 50-letni Clifton Williams, którego policja poszukiwała co najmniej od poniedziałku, wszedł do 10. komisariatu w Chelsea, aby w piątkowe popołudnie zgłosić kradzież mienia. Po zabraniu mu dokumentów funkcjonariusze rozpoznali go i zatrzymali.

Clifton Williams został aresztowany w związku z dwoma atakami, w tym atakiem na Steve’a Buscemiego

Williamsowi postawiono dwa zarzuty napaści. Jedno z nich jest jednak wykroczeniem Atak na Buscemiego Uznano go za przestępstwo, ponieważ ma 66 lat, co w świetle prawa czyni go seniorem.

Policja twierdzi, że 8 maja około godziny 11:30 Williams przypadkowo potrącił 22-letniego mężczyznę na Third Avenue w pobliżu 16th Street.

Niecałe 10 minut później Williams rzekomo uderzył Buscemiego, gdy ten szedł Trzecią Aleją w pobliżu 27th Street.

Ekskluzywne wideo uzyskane przez CBS New York Pokazało aktora, znanego z ról w „Boardwalk Empire” i „Fargo”, idącego na południe Trzecią Aleją i chcącego kogoś przywitać przed przejściem przez ulicę. Policja podała, że ​​chwilę później Williams uderzył Buscemiego.

Dodatkowe wideo pokazało, jak Williams rozmawia sam ze sobą, gdy szedł na północ Trzecią Aleją, chwilę przed niesprowokowanym atakiem.

Buscemi, pochodzący z Brooklynu i Były strażak FDNYZostał zabrany do szpitala Bellevue z powodu siniaków, obrzęku i krwawienia w lewym oku. Został zwolniony, ale kilka dni później odmówił udzielenia wywiadu przed kamerą.

NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie większej liczby napaści w 2024 r

Napaści kryminalne w Nowym Jorku były… Wzrost o 15% od początku rokuLiczba przestępstw związanych z napaścią wzrosła o około 7%.

„Obserwujemy wzrost, co oczywiście jest przerażające dla nas wszystkich, ale to nie znaczy, że ta tendencja będzie się utrzymywać” – powiedział CBS New York Rich Esposito, były komisarz nowojorskiej policji.

READ  Kosmyk Kim Kardashian Marilyn Monroe może być fałszywy

W marcu był to aktor Michael Stuhlbarg, partner Buscemiego w filmie „Zakazane imperium”. Atakuj losowo Podczas biegu po Upper East Side.

Aktorem był Rick Moranis Atakuj losowo Na Upper West Side w 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *