Pracownik Google został zwolniony po 19 latach pracy w firmie. Ma to do powiedzenia

Bourillon podkreślił swoją chęć odkrywania nowych obszarów.

Nowe Delhi:

Kevin Burleon, pracownik Google, który spędził w tej firmie 19 lat, niedawno stanął przed nieoczekiwaną zmianą w karierze. Po prawie dwóch dekadach pracy w firmie Burleon został zwolniony.

Pod koniec swojej długiej podróży w Google podzielił się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami.

„Koniec pewnej ery! Po 19 latach pracy w Google z ponad 16 osobami w założonym przeze mnie zespole wczoraj rano podjąłem trudną decyzję, aby w końcu się z tym pogodzić i dowiedzieć się, że zostałem zwolniony z dnia na dzień” – Burleon opublikował na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Uznając wyzwania, jakie wiążą się z rezygnacją z pracy, Burlion wyraził zaskakująco pozytywne nastawienie. „Zwolnienia są do bani, ale w moim przypadku… jest w porządku, bo od bardzo dawna potrzebowałem jakiejś zmiany w swoim życiu. I nie mam w tej chwili planów spieszyć się z niczym innym” – powiedział. powiedział.

Zamiast tego Burlion podkreślił swoją chęć odkrywania nowych zajęć, takich jak jazda na rowerze, czytanie, wznawianie lekcji gry na perkusji, podróżowanie i spędzanie wartościowego czasu z rodziną.

„Nie ma potrzeby wyrażać współczucia z powodu mojego stanu! Dzięki temu zastanowię się, jak naprawdę żyć!” Trąbienie.

Odejście Bourrilion zbiega się z ogłoszeniem Alphabet Inc. Niedawno ogłosiła zwolnienia w zespołach asystentów cyfrowych, sprzętu i inżynierów.

Rzecznik Google mówił o zwolnieniach, mówiąc: „W drugiej połowie 2023 r. wiele naszych zespołów wprowadziło zmiany, aby stać się bardziej wydajnymi i działać lepiej, a także dostosować swoje zasoby do najważniejszych priorytetów produktowych. Niektóre zespoły kontynuują aby dokonać tego typu zmian organizacyjnych, które obejmują eliminację niektórych ról na całym świecie.”

READ  Bitcoina [BTC] Zakłady bycze są droższe niż kiedykolwiek, a stopy finansowania osiągają rekordowy poziom 66%.

Pracownicy, których to dotyczy, w tym pracownicy Asystenta Google i zespoły zajmujące się sprzętem AR, będą mieli możliwość ubiegania się o wolne stanowiska w innych miejscach w Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *