Przyszłość Toma Brady’ego rysuje się ponuro

Komentarz

Słabe podanie, które Tom Brady zamierzał wyrzucić poza boisko, wylądowało miękko w rękach ochroniarza Dallas Cowboys, Jayrona Kearse’a. To było dziwne, przypominające punt przechwycenie. W swojej bogatej w trofea karierze Brady zazwyczaj nie dopuszcza do siebie tak poważnego błędu jak ten, ale tutaj w poniedziałkowy wieczór został pokonany i niepilnowany.

Brady uderzył się w bok hełmu, spuścił wzrok i krzyknął. To było na początku drugiej kwarty, kiedy Dallas zaczęło oddalać się od Tampa Bay Buccaneers. Cowboys prowadzili 6:0, a Brady odpowiedział przyłożeniem, organizując 14-play drive, dzięki czemu jego drużyna znalazła się w odległości pięciu jardów od pola punktowego. A potem, przy drugiej bramce, wydarzyła się katastrofa. Brady strzela, udaje telefon komórkowy, cofa się i udaje, gdy dwóch kowbojów biegnie za nim. Spanikował i rzucił piłkę nożną w tył strefy końcowej. To nie koniec kłopotów. Unosił się w niebezpieczeństwie. W Przegrana 31-14 w play-offachBrady i Buccaneers nigdy więcej nie zagrożą Dallas.

Brady’ego w rzeczywistości Nie wiem, jak rzucić. Nie mógł w tej krytycznej sztuce. I Nie chce jeszcze rezygnować ze wspaniałej kariery piłkarskiej W nim teraz goni rzeczy, które już zostały złapane.

Tom Brady podchodzi do… co? nie powiedział.

To jego prawo. Po 23 sezonach historycznych osiągnięć Odpoczywaj przez 40 dni Ostatni sezon i Następnie dochodzi do wniosku, że jest to „niedokończona sprawa”. Brady zasłużył sobie na prawo do opuszczenia gry po swojemu. Musi przyzwyczaić się do zdobywania publiczności zamiast opadania szczęk, ale nie ma nic złego w tym, że jedzie swoim pociągiem do końca kolejki.

Brady nie powinien się martwić o splamienie swojego dziedzictwa. Samolubnie mówimy to bez zastanowienia, ponieważ chcemy zapamiętać każdą ikonę w jej doskonałej formie. Ale Willie Mays nie zniszczył swojej reputacji, kiedy zakończył karierę w New York Mets. Wspomnienia wielkości Michaela Jordana nie wyblakły, odkąd przeszedł na emeryturę, by grać dla Washington Wizards. Jerry Rice kończący karierę w Seattle Seahawks to bardziej ciekawostka niż podbite oko.

READ  Wszyscy oskarżeni uznani za winnych zestrzelenia MH17

Z biegiem czasu wielcy wszechczasów są pamiętani takimi, jakimi mieli być, ponieważ zgrubne wyniki są składane w ich kolosalne bloki pracy. Choć patrzenie na to jest bolesne, jest coś dziwnie optymistycznego w widzeniu, jak nadchodzi dla nich czas ojca i zdaniu sobie sprawy, że gra ich minęła. prowadzi gry pośrednie; Następna wielka rzecz zawsze się pojawi. Czasami pomaga spojrzeć na każdy etap tego cyklu.

O swoim przechwyceniu Brady powiedział: „Oczywiście nie miałem tego dość. Z pewnością nie pomogło to naszej sprawie.

O swojej przyszłości 45-latek powiedział: „Naprawdę to jeden dzień na raz”.

Reporterzy chcieli wiedzieć, czy ta decyzja była dla Brady’ego, który jest wolnym agentem, ważna.

„Czuję, że to koniec sezonu” – powiedział.

Jego zachowanie sugeruje, że chce dalej grać, ale nie dla Tampa Bay. Przed zakończeniem sesji medialnej po meczu podziękował mediom i wyraził swoją miłość do organizacji Buccaneers. To było jak pożegnanie. Jeśli Bucs nie mogą znaleźć sposobu na poprawienie skrzypiących części składu, zmiana jest dobra dla obu stron.

Talent otaczający Brady’ego jest większy niż kiedykolwiek. Trzy lata temu, Opuścił New England Patriots Po 20 sezonach i sześciu Super Bowl wybrał franczyzę, którą uważał za daleką od rozgrywającego. Tampa Bay prowadzi do mistrzostwa W swoim pierwszym sezonie. Brady był supergwiazdą, której potrzebowali Bucs, ale mieli wszystko, czego potrzebował: silną obronę, pełen zestaw opcji pick-and-roll i inteligentny ofensywny umysł, który myślał o grze trochę inaczej niż on. Brady i były główny trener Bruce Arians ścierali się głowami przez dwa wspólne sezony, ale połączenie zadziałało.

Tampa Bay nie jest tą samą wszechstronną drużyną, jaką była podczas meczu o Super Bowl. Linia ofensywna w tym sezonie była kiepska. Bucs nie potrafili biegać z piłką — a czasami nie mogli biec. Brady nie mógł rzucić. Nadal udało mu się zgromadzić 4694 podań, ale to o 622 jardy mniej niż jego wiodąca w NFL suma 2021. Jego przyłożenia spadły z 43 do 25. Jego ocena pozytywna spadła ze 102,1 do 90,7.

READ  Właściciel FTC TurboTax pozwał Intuit za promowanie bezpłatnego oprogramowania podatkowego

W poniedziałek, przeciwko agresywnej obronie Kowbojów i bezlitosnym atakom podań, Brady stworzył jedną z najbardziej zwodniczych gier na 300 jardów, jakie kiedykolwiek widziałeś. Próbował 66 podań w karierze. Ukończył tylko 35 z nich. Skończył z 351 jardami i dwoma przyłożeniami, ale atak wyrządził poważne szkody po tym, jak Dallas objął prowadzenie 24-0. Nazywanie Tampa Bay jednowymiarowym, które miało piłkę tylko 12 razy, jest obrazą dla innych jednowymiarowych przewinień. Podobnie jak w sezonie zasadniczym, Buccaneers mogą polegać tylko na połowie wymiaru swojej gry podań: rzucaj krótko i módl się.

„Więc trudno jest pokonać tak dobre zespoły” – powiedział Brady.

The Bills brzydko wygrali z Dolphins. Bengalczycy nie wybaczają.

Przed przechwyceniem Brady nie popełnił rotacji w czerwonej strefie od 2019 roku. W tym okresie próbował 410 podań, rzucił 86 przyłożeń i wykorzystał swój stary kłus, by biec na siedem punktów. Ale wyglądał jak głupkowaty nowicjusz w momencie, gdy jego zespół chciał, żeby zabłysnął swoją wielkością w Siedmiu Pierścieniach.

Myślenie o Bradym oznacza ponowne zdefiniowanie tego, co oznacza „zrobione” w sporcie zawodowym. Igra z zegarem, ale nawet w podeszłym wieku Brady raczej nie straci wszystkiego w następnym sezonie, jeśli wróci. Większość tego, co mu zostało, jest prawdopodobnie bezpieczna na kolejne kilka sezonów. Nadal ma sprawną rękę. Mógłby być bardziej precyzyjny. Ale jak podkreślił ten sezon, wszystkie okoliczności muszą być idealne.

Jest teraz gwiazdą wyboru i wyboru. Powinien oszczędzać swoją doskonałość. Może być wyjątkowy i nie tak regularny jak wcześniej. Tak było, odkąd przybył do Tampy po słabym ostatnim sezonie z Patriotami. Cofnął czas i nie mógł robić niesamowitych rzeczy z Bucks. Doskonale go spełnili, a on rozkwitł. W żadnym profesjonalnym sporcie nie możesz poprosić zawodnika z niższej półki, aby poprowadził drużynę, jeśli chcesz wygrać duże. Aby zmaksymalizować potencjał starzenia, harmonogram musi być ustawiony prawidłowo.

READ  CES 2023: Ram Electric Pickup dołącza do tłumu w przyszłym roku

Tampa Bay poprosiła Brady’ego o zatuszowanie wielu braków w tym sezonie. Było to bardzo uciążliwe, np Jego głośne życie osobiste trafia na pierwsze strony gazet. Nie grał z wielką radością. Po raz pierwszy przeżył sezon przegrany.

Teraz Brady musi podjąć znajomą decyzję. nie przestawaj grać Oraz gdzie? Niezależnie od jego wyboru, jego popiersie Hall of Fame pozostanie. Ale to złe pożegnanie będzie trwało długo, a niedokończone sprawy będą wydawać się okropną rzeczą do wędrowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.