Punkty Jets vs. Browns, najważniejsze wydarzenia, aktualności, spoilery i aktualizacje na żywo

Trasa powrotna Joe Flacco dobiega końca.

Następny w kolejce będzie New York Jets w czwartkowy wieczór. Flacco zagra w drużynie Cleveland Browns przeciwko Jets, gdzie grał przez trzy sezony, występując w dziewięciu meczach. Uczyni to, prowadząc Browns do czwartego zwycięstwa z rzędu.

Oczekiwania były niskie, gdy w listopadzie Browns podpisali kontrakt z Flacco jako czwartym rozgrywającym rozpoczynającym sezon. Ale Browns mają bilans 3-1, odkąd przejął stery, i są w komfortowej sytuacji po sezonie z bilansem 10-5. Flacco (38 l.) stanowi stałą siłę w drużynie Brownsów, która może poszczycić się elitarną obroną. To znajoma formuła, która poprowadziła Baltimore Ravens do mistrzostwa po sezonie 2012, a Flacco zdobył tytuł MVP Super Bowl.

Zanim jednak Browns zaczną myśleć o nieprawdopodobnym występie w Super Bowl, muszą najpierw przejść do play-offów. Zmierzenie się z słabnącą drużyną Jets, która zaczyna od Trevora Siemiana na pozycji rozgrywającego, byłoby dla nich ciosem.

Obserwuj Yahoo Sports, aby otrzymywać najważniejsze informacje i aktualizacje z gry.

On żyje6 aktualizacji

  • Joe Flacco pozostaje gorący. Uderzył Davida Njoku po dwóch podaniach na łączną długość 64 jardów, po czym trafił Jerome'a ​​Forda po podaniu z wysokości siedmiu jardów. Imponująca akcja otwierająca przeciwko mocnej obronie Jets: 7 zagrań na 75 jardów w 3:50. Browns prowadzili 7:0.

  • Jets wygrali rzut monetą i przełożyli mecz. Pierwsi przejmą piłkę Browns.

  • Zgodnie z oczekiwaniami Zach Wilson nie będzie mógł grać, co oznacza, że ​​Trevor Siemian zacznie grać w drużynie Jets jako rozgrywający. Kicker Greg Zuerlein jest gotowy do gry.

  • Amari Cooper dzisiaj wieczorem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *