QB Justin przestaje ścigać Bears: „Daj mi znać, jeśli zostanę sprzedany” [or] … zostawać'

Czy zostanie, czy odejdzie.

Właśnie to Justin Fields chce jak najszybciej dowiedzieć się od Chicago Bears.

Rozgrywający niedawno nie został wybrany do draftu z drużyną, która w 2021 roku zapewniła mu 11. miejsce w klasyfikacji generalnej. Podcast „St. Brown Brothers”. W tym tygodniu wygłosi swoje pierwsze publiczne uwagi od zakończenia sezonu 2023.

Kiedy Fieldsa zapytano na Instagramie, dlaczego porzucił Bears, początkowo odpowiedział żartem.

„Dlaczego ludzie tak poważnie traktują media społecznościowe?” Fields powiedział braciom. „Próbuję zrobić sobie małą przerwę. Przestałem śledzić Bears i NFL. Nie staram się trzymać piłki nożnej w swoim harmonogramie… Wyjeżdżam na wakacje i nie chcę oglądać piłki nożnej .

niedziela, styczeń  Rozgrywający Chicago Bears Justin Fields (1) podczas meczu piłki nożnej NFL przeciwko Green Bay Packers, 7 września 2024 r., w Green Bay.  (AP Photo/Melissa Thames)

Rozgrywający Chicago Bears, Justin Fields, niedawno przestał obserwować Bears w mediach społecznościowych. (AP Photo/Melissa Thames)

Dzięki wymianie handlowej z Carolina Panthers w zeszłym sezonie poza sezonem Chicago jest głównym wyborem w drafcie NFL 2024. Chociaż 24-latek zaczyna dobrze grać po powrocie po skręceniu kciuka, wielu ekspertów spodziewa się, że Fields przeniesie się z Chicago.

Bears nie skorzystali z pierwszego wyboru w zeszłorocznym drafcie, ale mając drugą szansę na wybranie pierwszego, rezygnacja z poszukiwania pozycji rozgrywającego nie wchodzi w grę dla Chicago. Caleb Williams z USC i Drake Maye z Karoliny Północnej prowadzą tegoroczną kolekcję QB Prospect.

Co więcej, zespół zatrudnił głównego trenera Matta Eberflussa, ale dokonał także przeglądu sztabu trenerskiego ofensywy. Jeśli nic więcej, zarząd daje Eberflusowi kolejny rok na udowodnienie, że problemy atakującego nie są wynikiem jego coachingu, ale niewłaściwej struktury wokół niego.

Dlatego też rozpętała się burza rozmów na temat tego, co zrobić z Fieldsem – wspierać go lub wystawić go gdzie indziej. Jeśli Bears wybiorą opcję wymiany, który zespół będzie miał największy sens i co Chicago zaoferuje w zamian?

READ  Raport specjalnego prokuratora na temat postępowania Bidena z tajnymi dokumentami przekazanymi Kongresowi

W końcu, w miarę kontynuowania rozmowy z braćmi St. Brown, Fields przyznał, że jest po prostu zmęczony niewiedzą, co przyniesie jego przyszłość. Bears mają wszystkie karty, Fields utknął pośrodku i nie może nic zrobić, aby to zmienić, dopóki Chicago nie podejmie decyzji.

Wykorzystał więc platformę, na której się znajdował, aby poinformować Bears, że jest szczęśliwy w Chicago, ale gdyby go nie lubili, byłby wdzięczny, gdyby to powiedział.

„Gdyby to zależało ode mnie, wolałbym zostać w Chicago. Kocham to miasto. Miasto płonie. Fani są wspaniali” – powiedział. „… Najważniejsze jest to, że chcę to zakończyć. Daj mi znać, jeśli będę handlować [or] Daj mi znać, jeśli zostanę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *