Republikanin z Ohio Bernie Moreno zawiesza kampanię w Senacie

Republikanin z Ohio Bernie Moreno w czwartek odpadł z prawyborów w Senacie, pozostawiając zatłoczone pole pełne innych zagorzałych sojuszników byłego Prezydent TrumpDonald Trump Konserwatywny przywódca O’Toole odsunięty w Kanadzie Nominowany do Bidena musi zostać poddany kontroli nad pracą w branży fintech, odszkodowaniem Nocna obrona i bezpieczeństwo narodowe — Pentagon rozmieszcza 3000 żołnierzy w Europie WIĘCEJ.

Moreno, dealer samochodowy i biznesmen blockchain, powiedział w oświadczeniu, że opuszcza wyścig po prywatnej rozmowie z Trumpem. Powiedział, że obaj zgodzili się, że zatłoczenie boiska zbyt wieloma kandydatami z ramienia Trumpa spowodowało zwolnienie mandatu Senatu przez odchodzącego Sena. Roba PortmanaRobert (Rob) Jones PortmanOvernight Defence & National Security – Gubernatorzy po powiadomieniu o mandacie szczepień Hillicon Valley – Przedstawione przez Cisco – Projekt ustawy o aplikacji nabiera rozpędu W tym tygodniu: Demokraci powracają do Rosji, zbliża się walka z Sądem Najwyższym WIĘCEJ (R) zagrożone.

„Poprosiłem o prywatne spotkanie z prezydentem Trumpem dziś po południu w celu omówienia stanu wyścigu w Senacie Ohio. Jestem biznesmenem, nie politykiem. Liderzy biznesu rozpoznają wzorce, zanim się pojawią. Po rozmowie z prezydentem Trumpem oboje zgodziliśmy się, że ten wyścig ma zbyt wielu kandydatów Trumpa i może kosztować ruch MAGA konserwatywne miejsce ”- powiedział Moreno.

„Musimy odzyskać kontrolę nad Senatem Stanów Zjednoczonych i wyeliminować możliwość kariery polityków DC, takich jak [Rep.] Tim RyanTimothy (Tim) RyanPięć dużych wniosków z wniosków FEC na koniec roku Cooper zostaje najnowszym Demokratą, który nie stara się o reelekcję Marjorie Taylor Greene popiera JD Vance w wyścigu do Senatu Ohio WIĘCEJ z reprezentowania Ohio ”- dodał, odnosząc się do prawdopodobnego kandydata Demokratów. „Dlatego kończę dziś kampanię w Senacie USA i wrócę do sektora prywatnego. Skoncentruję swoje wysiłki na wspieraniu kandydata, który zdobędzie poparcie prezydenta Trumpa.”

READ  Szeryf mówi, że 1 zabity, 5 rannych w strzelaninie do płatków błotnych w Mississippi

Moreno znalazł się wśród kandydatów walczących o poparcie Trumpa, imprimatur, który miałby znaczące wpływy wśród elektoratu republikańskiego w stanie, w którym były prezydent wygrał dwukrotnie około 8 punktami.

Moreno podsłuchiwał Kellyanne ConwayKellyanne Conway Wspomnienia Kellyanne Conway ustawione na majową premierę Republikanin z Pensylwanii David McCormick rozpoczyna kampanię w Senacie McCormick czerpie poparcie absolwentów Trumpa przed kandydaturą Senatu w Pensylwanii WIĘCEJ, starszy pracownik Białego Domu Trumpa, jako doradca, i przeznaczył na kampanię 3,75 miliona dolarów z własnych pieniędzy. W grudniu rozpoczął także wielomilionowy blitz reklamowy.

Na lewo na głównym polu jest kawalkada kandydatów chwiejnych na prawo, w tym autor „Hillbilly Elegy” JD Vance, były skarbnik stanu Josh Mandel, senator stanu. Matt Dolan, bankier inwestycyjny Mike Gibbons i była przewodnicząca GOP stanu Ohio Jane Timken. Podstawowy nadal jest rzutem karnym, chociaż rozmowa Trumpa z Moreno sugeruje, że ma na to oko – a jego poparcie prawdopodobnie namaściłoby faworyta.

W oświadczeniu Trump powiedział, że jest „bardzo pod wrażeniem” Moreno i jest zdeterminowany, aby umieścić sojusznika na miejscu Portmana.

„Zrobił wiele dla Ohio i kocha swój stan i nasz wielki ruch MAGA” – powiedział Trump o Moreno. „Jego decyzja pomoże zapewnić, że bilet na MAGA wygrywa DUŻO, ponieważ ma miejsce w całym kraju. Dziękuję Bernie za wsparcie i walcz dalej!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *