Rodzina George’a Floyda może pozwać Kanye Westa za „fałszywe zeznania” w sprawie śmierci

Kanye West Wywołuje oburzenie swoimi niedawnymi podżegającymi komentarzami, tym razem o zabójstwie George’a Floyda. Podczas niedawnego wywiadu raper publicznie obwiniał fentanyl za śmierć Floyda i zaprzeczył faktowi, że były policjant z Minneapolis, Derek Chavin, klęczał na szyi Floyda przez prawie dziewięć minut. Rodzina Floyda planuje podjąć kroki prawne w związku z raportem Westa.

Prawnik ds. praw obywatelskich Lee Merritt, który reprezentował rodzinę Floyda, przyznał, że „nikt nie może zhańbić zmarłych”, jednocześnie przyznając, że fałszywe oświadczenia Kanye „nie mogą zhańbić zmarłych”. [Floyd’s] Śmierć.”

„Wyjaśnienie śmierci Floyda przez fentanyl jest zbrodnią, a nie cywilnie uzasadnioną brutalnością, podważa i zmniejsza walkę rodziny Floydów” – napisał na Twitterze Merritt.

Merritt powiedział CNN Brat Floyda, Philonis Floyd, próbował złożyć pozew o zniesławienie przeciwko Zachodowi; Nie jest to jednak prawnie możliwe. Rodzina Floyda może pozwać za celowe wywołanie niepokoju emocjonalnego.

„Utworzyłem komisję do zbadania [West’s] do zbadania raportów i źródła tych raportów” – dodał Merritt.

West mówił o śmierci Floyda w nowym odcinku Mistrzowie napojów Internet. Yeh mówił o obejrzeniu nowego filmu dokumentalnego konserwatywnej komentatorki i przyjaciółki Candace Owens. Największe kłamstwo, jakie kiedykolwiek sprzedano: George Floyd i powstanie BLM.

„Widziałem film dokumentalny George’a Floyda, który wyemitowała Candace Owens. Jedną z rzeczy, które dwóch jego współlokatorów powiedziało o potrzebie faceta tak wysokiego jak ja, było w dniu jego śmierci, że modlił się przez osiem minut” – powiedział West. „Uderzyli [Floyd] z fentanylem. Jeśli spojrzysz, kolano chłopca nie jest nawet na jego szyi.

Lekarz sądowy uznał Floyda za zmarłego 25 maja 2020 r. Morderstwo Stało się to, gdy został zatrzymany przez policję. Autopsja wykazała, że ​​przyczyną śmierci Floyda było „zatrzymanie krążenia, komplikujące podwójność, unieruchomienie i ucisk szyi przez organy ścigania”. Autopsja wykazała inne „istotne” stany, w tym nadciśnieniową chorobę serca, uzależnienie od fentanylu i niedawne używanie metamfetaminy.

READ  Kolejni amerykańscy prawodawcy przyjeżdżają na Tajwan 12 dni po podróży Pelosiego

W zeszłym roku Chauvin został skazany za przypadkowe morderstwo drugiego stopnia, morderstwo trzeciego stopnia i zabójstwo drugiego stopnia i zaczął odsiadywać karę 22 1/2 roku więzienia. Został również skazany na 21 lat więzienia federalnego za naruszenie praw obywatelskich Floyda.

To było kilka burzliwych tygodni dla Zachodu. Zdobywca nagrody Grammy upublicznione Wiele Komentarze antysemickie co doprowadziło do zablokowania jego kont na Twitterze i Instagramie. Wydaje się, że to skłoniło go do zasadniczej zgody Kup salonKonserwatywna strona w mediach społecznościowych.

Dwa tygodnie temu West trafił na pierwsze strony gazet, kiedy zadebiutował koszulkami „White Lives Matter” na swoim pokazie Yeezy. W następnych dniach West nazwał ruch Black Lives Matter – który nabrał rozpędu w całym kraju po śmierci Floyda – oszustwem. On Opór o jego przekonaniach w kolejnych wywiadach, w tym o tym, co wydaje się być nagłówkiem wiadomości Tucker Carlson dzisiaj.

Także: przedstawienie wyprodukowane przez LeBron James Sklep: Bez szwu Kanye West wyciąga wtyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.