Ron Rivera mówi, że QB robi różnicę w NFC East

Przed końcem sezonu 2021 Ron Rivera wyjaśnił, że Waszyngton jest na rynku na nowego rozgrywającego. Był tam Ryan Fitzpatrick Został kontuzjowany w otwarciu sezonuA pomocnik Taylor Heinicke, ulubieniec fanów, był szczególnie rozczarowujący w ataku, w którym koordynator Scott Turner polegał na ucieczce.

„Trzeci sezon to kolejny krok” Rivera powiedział w styczniu. „I, miejmy nadzieję, zrobiliśmy rzeczy na innych stanowiskach, które przygotują nas, chłopaków, do działania. … To wielka rzecz, o której musimy zdecydować.

Plug and play to podejście Waszyngtonu. Generalicja Wymieniony na Carson Wentz W marcu zbudowali listę, która mogła go chronić i mieli nadzieję, że zapewnią wielu rozgrywających. Nie sądzą, że przejście przebiegnie bez czkawki, ale Wentz wierzy, że może odnieść sukces jako weteran – i że nie będzie potrzebował dodatkowego czasu, aby przystosować się do NFL jako debiutant.

Svrluga: Taylor Heinicke jest w NFL, ale nie jest QB przyszłości Waszyngtonu

Ale teraz pięć gier Doświadczenie Carsona Wentza, szefowie są 1-4 i są na skraju przełamania, gdy NFC East ich mija. Wina nie spada całkowicie na barki Wentza, ale rozwiązania problemów generałów wydają się bardziej nieuchwytne niż kiedykolwiek.

– Bądź bardziej konsekwentny – zaproponował w poniedziałek Rivera. „Jedną z rzeczy, której nie możemy zrobić, to przyjąć kary – głupie kary. … Musimy dalej nad tym pracować. To interesujące, ponieważ kiedy połączysz wszystkie elementy, które chcesz, i otrzymasz je za ten okres, zaczyna się tak się stanie. Musimy więc dalej ciężko pracować”.

Czwarta z rzędu strata Waszyngtonu Brzmienie 21-17 Dwumetrowe przyziemienie przeciwko Tytanom Tennessee w ostatnich 19 sekundach było oknem na zagadkę Dowódców. W zrywach Wentz jest rozgrywającym, którego potrzebują, ze swoją umiejętnością głębokiego podawania Wielkie sztuki. Ale on i zespół zbudowany wokół niego znaleźli nowe sposoby na przegranie każdego z ostatnich czterech tygodni — sposoby, które sam sobie zadał.

READ  FDA twierdzi, że truskawki mogą powodować epidemie zapalenia wątroby typu A

Frustrujące jest to: „OK, to właśnie zrobiliśmy w zeszłym tygodniu; nie możemy tego zrobić”. A kiedy jest nowy, jest to frustrujące” – powiedział Rivera. „Naprawiliśmy to i teraz coś mamy. Ta sprzeczność jest tym, co cię dopada.

Frustracja Rivery po przegranej z Tytanami była namacalna i wydawała się nasilać w poniedziałek, gdy zadawał pytania o stan swojego zespołu.

„Graliśmy wystarczająco dobrze, aby wygrać” – powiedział. „Nie graliśmy konsekwentnie. … Rezygnujesz z dwóch dużych zagrań, a potem tracisz dwie okazje. Wiem, że już to powiedziałem, ale to prawda.

Jako samozwańczy optymista, Rivera rzadko pokazuje publicznie swój gniew. Ale w końcu na początku 2020 roku, w swoim pierwszym sezonie, był bardzo zdenerwowany wynikami swojej drużyny. Waszyngton rozpoczął 1-3, zanim Rivera zdecydował się na ławkę młodego rozgrywającego Dwayne’a Haskinsa.

Powiedział wtedy, że przeprowadzka była konieczna dla rozwoju reszty zespołu – i to się udało. NFC East był w tym roku mętem NFL i dwie rzeczy pomogły Waszyngtonowi w późnym awansie do play-offów: przerażająca kontuzja nogi Alexa Smitha i słaba gra w dywizji. Waszyngton (7-9) został piątym zespołem, który przeszedł do play-offów z niepokonanym rekordem.

Ale generałowie znaleźli się w tej samej sytuacji dwa lata później, bez jasnej odpowiedzi jako rozgrywający i dyżurów przytłoczonych własnymi błędami. W tej chwili NFC East jest jedną z najtrudniejszych dywizji w NFL, co stawia Waszyngton w jeszcze większej dziurze. Giants i Cowboys mają wynik 4-1, a Orły 5-0 jako jedyna niepokonana drużyna NFL.

– Rozgrywający – powiedział Rivera, zapytany, dlaczego rywale z dywizji Waszyngtonu wygrywają.

„Prawda jest taka, że ​​to liga rozgrywająca” – dodał. „A jeśli spojrzysz na zespoły, które były w stanie utrzymać sukces, były w stanie zbudować go w pewnym kwartale”.

Orły pasują do rachunku. Umieścili Wentza na ławce, a następnie wymienili go na budowę wokół Jalena Hurtsa, obecnie jednego z najlepszych rozgrywających NFL.

READ  Czerwony Krzyż planuje nową akcję wydalenia z Mariupola na Ukrainie

Jednak Cowboys wygrali cztery mecze z rzędu z Cooperem Rushem – graczem, którego podpisali w 2017 roku. skaleczenie W 2020 – Zastępowanie kontuzjowanego Daka Prescotta.

„Ale zaczęli od Daka, zbudowali wokół Daka, a ofensywa zbudowała się wokół Daka” – argumentował Rivera. „Ich wsparcie to facet, który jest bardzo zaangażowany w to, co robią”.

Czy kontuzja Douga Prescotta mogła pomóc w ataku Dallas Cowboys?

W Nowym Jorku Giganci przez lata pracowali nad budową wokół Daniela Jonesa. W zeszłym sezonie byli najgorszą drużyną w NFC East. Teraz, pomimo kilku kontuzji, odnoszą sukcesy pod okiem pierwszorocznego trenera Briana Dabola. W niedzielę zdenerwowali Green Bay Packers w Londynie.

„Nie żałuję naszego rozgrywającego” – powiedział Rivera o Wentzu. który pojawił się w raporcie o kontuzji Poniedziałek z problemem prawego ramienia. „Myślę, że nasz rozgrywający zrobił kilka dobrych rzeczy. Miał kilka dni, w których walczył… [But] Sposób, w jaki się zachowywał [Sunday], co pokazuje, do czego jest zdolny. Wybraliśmy go, bo mu zaufaliśmy.

W marcu Rivera kilkakrotnie mówił, że Wentz jest potrzebny — ale najnowszy raport odnosi się do dowódców Początkowo próbował handlować Jimmy’emu Garoppolo z San Francisco. Powiedział, że Wentz pasuje do tego, co zespół stara się zrobić i może być długoterminową odpowiedzią na rozgrywającego.

Początkujący start Carsona Wentza był najgorszy w erze Daniela Snydera

„Musi pracować z tymi kawałkami. To jak wejście do nowej pracy,” Rivera powiedział w poniedziałek. „Praca już tam jest. … Wchodzisz, jesteś nowym facetem. Musisz się ich wszystkich nauczyć, prawda? Musisz nauczyć się pracować ze wszystkimi, nauczyć się wykonywać swoją pracę ze wszystkimi.

Ale gdy generałowie kręcą się, czas odbudowy Rivery się kończy. Skok w trzecim roku jeszcze się nie wydarzył, a jeśli Waszyngton poniesie kolejną stratę w Chicago w czwartek wieczorem, każda nadzieja na to może być dobra.

READ  Sekretarz stanu Kolorado mówi, że „ekstremalny” GOP może pozbawić Amerykanów prawa do prawa wyborczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.