Seahawks nazwali Geno Smith starteremDobre zdjęcia

Trener Seahawks Pete Carroll pogrzebał prowadzenie w piątek wieczorem.

Carroll miał prawie dwie minuty po swoim wystąpieniu otwierającym na konferencji po prasie Geno Smith Wygrał pierwszą kwartę. Smith rozpocznie otwarcie sezonu, podczas gdy były rozgrywający Russell Wilson Wraca do miasta z Broncos.

„Zasłużył na to. Wygrał pracę” – powiedział Carroll. „To był dla nas trudny czas dla Drew (Locke). Na jego próbę zabrakło mu czasu. Jasne, co do tego.”

Locke zakontraktował Covid-19 dni przed planowanym rozpoczęciem drugiej gry przedsezonowej. Nie rozpoczął piątkowego finału sezonu przeciwko Cowboys, ale widział dłuższą akcję.

W dziewięciu rzutach zdobył trzy przechwyty i przyłożenie, a bramka Seahawks zdobyła 20 punktów jako rozgrywający.

Ale od chwili, gdy Smith ponownie podpisał kontrakt z Seahawks, stało się jasne, że jego zadaniem jest przegrać. Spędził dwa sezony jako wsparcie Wilsona i zaliczył 34 starty w karierze, co dało mu dobry start od pierwszego dnia turnieju.

„Geno zna nasze rzeczy, robi to dobrze, rozumie to i dyktuje nam wszystko, co robimy” – powiedział Carroll. – Da nam świetną okazję do grania świetnego futbolu od samego początku.

Carroll powiedział zespołowi decyzję w szatni po przegranej 27-26 z Cowboys.

„To nie jest wielka reakcja” – powiedział Smith. „Oczywiście jestem wdzięczny i wdzięczny za tę możliwość, ale mam przed sobą dużo pracy. Od początku myślałem o tym, żeby wyjść i przygotować się do wygrywania meczów. To tylko krok w tym procesie, ale tak jest naprawdę chodzi o wygrywanie. Nic z tego nie ma znaczenia, jeśli nie wyjdziemy i nie wygramy gier, które musimy wygrać”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.