Sen. Joe Manson protestuje przeciwko Sarah Bloom Ruskin dla Fed Post

Czołowa Demokratka wystąpiła przeciwko nominacji Sarah Bloom Raskin na czołowego regulatora Rezerwy Waszyngton-Federalnej, co może zniweczyć jej szanse na stabilizację.

Głównym głosem na Demokratów w Senacie 50-50 był Sen. Joe Mancin (D., W. Va.), Pani w poniedziałek. Ruskin powiedział, że nie może poprzeć spotkania. Jego pogląd na walkę ze zmianami klimatu.

Demokraci potrzebują teraz wsparcia co najmniej jednego Republikanina, aby go zabezpieczyć, co jest mało prawdopodobną szansą Sprzeciwiło się jej wielu w GOP.

„Jeśli biały wojownik nie ukrywa się gdzieś na republikańskim Kaukazie, nominacja Raskina wygląda jak skuteczna przekąska” – powiedział Isaac Boldansky, dyrektor ds. badań polityki w firmie maklerskiej BTIG.

Przez kilka tygodni, po sprzeciwie Republikanów, została wiceprzewodniczącą Rezerwy Federalnej ds. Nadzoru Bankowego. Nominacja Ruskina utknęła w Senackiej Komisji Bankowej. Ważna grupa odmówiła udziału w głosowaniu. Posunięcie to pozostawiło Demokratów wraz z pozostałymi czterema kandydatami Fed w walce o kandydaturę do pełnego Senatu – w tym prezydenta Jerome’a ​​Powella – który kieruje bankiem centralnym na drugą kadencję.

Republikanie, zwłaszcza ze stanów produkujących energię, takich jak Pensylwania i Wyoming, pani Ruskin jest temu przeciwny, ponieważ oferuje szeroko zakrojone pożyczki awaryjne, aby pomóc firmom podczas epidemii, z powodu krytyki Departamentu Skarbu i banku centralnego do 2020 roku. Powiedział, że mechanizmy ochronne powinny być zaprojektowane tak, aby uniknąć udzielania pożyczek wysoce zadłużonym firmom z branży paliw kopalnych.

W swoim oświadczeniu pan, który reprezentuje państwo produkujące węgiel. Manjin powiedział, że podziela te obawy. „Jego poprzednie publiczne oświadczenia nie rozwiały w zadowalający sposób moich obaw dotyczących kluczowego znaczenia finansowania wszystkich powyższych polityk energetycznych w celu zaspokojenia żywotnych potrzeb energetycznych naszego kraju” – powiedział. powiedział Mancin.

Przewodniczący Senackiej Komisji Energii i Zasobów Naturalnych p. W ostatnich tygodniach Mansin naciskał na zwiększenie produkcji energii w USA. Skrytykował poleganie na zagranicznych źródłach energii Inwazja Rosji na UkrainęWprowadzenie przepisów zakazujących importu rosyjskiej ropy naftowej – ostatecznie krok podjęty przez administrację Bidena.

READ  The Mandalorian Sezon 3 Odcinek 1 Data premiery, godzina, kanał i fabuła

Urzędniczka Białego Domu, pani Administracja. Ruskin powiedział, że nadal pracuje nad zapewnieniem dwustronnego wsparcia, dodając, że jego celem jest „próba splamienia swojego wspaniałego życia prowadzonego przez bezprecedensowe, bezpodstawne firmy naftowe i gazowe”.

Pani Ruskin nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o komentarz.

Pani jako członek rady dyrektorów republikańskiej legislatury, niejasnej agencji płatniczej w dziedzinie technologii finansowych zwanej Reserve Trust. Ruskin powiedział niedawno, że potrzebuje więcej informacji o swojej pracy. Pensylwania sen. Urzędnicy GOP, kierowani przez Pata Domi, powiedzieli, że byli zdezorientowani, ponieważ uważali, że był wystarczająco nieuczciwy w kwestii swojej roli dyrektora w firmie.

Sen powiedział, że jest zaniepokojony poglądami kandydata na politykę energetyczną. Powiedział Joe Mancin.


Zdjęcie:

Aaron M. Sprecher / Bloomberg News

Pani. Ruskin był intensywnie zaangażowany w kontakt z senatorami, w tym spotykał się ze sobą i odpowiadał na prawie 200 pytań od czasu przesłuchania 3 lutego, poinformowali urzędnicy Białego Domu.

Wcześniej pracował w Rezerwie Federalnej i jako wysoki rangą urzędnik skarbu w administracji Obamy. Wcześniej był komisarzem ds. regulacji finansowych stanu Maryland. Jest profesorem prawa na Duke University i jest żonaty z Delegatem Jamie Ruskin (D., MD).

Dla wielu celów administracji Bidena, pan. Mancin był przeszkodą. Pan kierujący Biurem Zarządzania i Budżetu. Sprzeciwił się pierwszej nominacji Bidena. Biały Dom wycofał swoją kandydaturę po tym, jak niektórzy Republikanie powiedzieli, że są mu przeciwni.

Biały Dom obiecał 2 biliony dolarów na poprawę opieki zdrowotnej, klimatu i edukacji. Mancin został zburzony, a partia wciąż próbuje go ożywić.

Administracja Bidena walczy o awansowanie swoich kandydatów na wyższe stanowiska finansowe za pośrednictwem Senatu. Saule Omarova, nauczycielka, została wybrana do samodzielnej pracy w nadzorowaniu dużych banków krajowych. Wycofany z przeglądu W grudniu, przy sprzeciwie republikanów i niektórych demokratów.

Jeśli Raskin odejdzie, zastąpi go pan. Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Zarząd nadzorował wcześniej Richarda Cardreva, byłego dyrektora Biura Ochrony Finansowej Konsumentów. Postępowcy Demokratów Sen. Elizabeth Warren (D., Massachusetts) oraz pani Omarova i pani Dla Białego Domu może być trudno znaleźć kandydatów, którzy zadowolą centrystów, którzy sprzeciwiają się Ruskinowi.

Różnice filozoficzne dzielą niektórych postępowych Demokratów, którzy chcą, aby bank centralny odgrywał bardziej agresywną rolę w walce ze zmianami klimatycznymi, i Republikanów, którzy wypychają bank centralny poza podwójne mandaty jego stałych cen i pełnego zatrudnienia.

Pani. Trudności Ruskina ilustrują polaryzację zaleceń banku centralnego. Kiedy został mianowany na stanowisko prezesa banku centralnego w 2010 roku, nie spotkał się z żadnym sprzeciwem.

Opóźnienia w obsadzaniu czołowych federalnych akcji spowolniły decyzje dotyczące polityki regulacyjnej. Obejmuje możliwe zmiany sposobu, w jaki bank centralny oblicza depozyty utrzymywane przez bank centralny w stosunku do stopy oprocentowania kredytów banków. Bank centralny zezwolił na tymczasowe, związane z epidemią zwolnienie z wymogów kapitałowych, które wygasły zeszłej wiosny, ale powiedział, że rozważa zmianę reguły dla aktywów ultradźwiękowych.

Napisz do Andrew Ackerman na [email protected] i Andrew Dohran na [email protected]

Copyright © 2022 Dow Jones & Company, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *