Śledczy publikują zdjęcia „osoby zainteresowanej” w związku z pożarem autostrady 10

Władze opublikowały zdjęcia „osoby będącej przedmiotem zainteresowania”, które ich zdaniem mogą być powiązane Potężny pożar wymusił zamknięcie autostrady 10 11 listopada.

Alarm kryminalny zawierający informacje o osobie zainteresowanej dochodzeniem w sprawie podpalenia składu palet pod autostradą 10 w centrum Los Angeles.

Ogień wywoławczy


Ogień całkowicie zniszczył składowisko o powierzchni ośmiu akrów wypełnione drewnem, materiałami budowlanymi i używanymi pojazdami, gdy spłonęło pod bardzo ruchliwą drogą, którą setki tysięcy ludzi podróżuje do i z centrum Los Angeles.

W sobotę urzędnicy CalFire opublikowali dwa zdjęcia przedstawiające niezidentyfikowanego mężczyznę, którego szukali.

Opisali podejrzanego jako 30-letniego mężczyznę, mierzącego około 180 cm i ważącego od 170 do 190 funtów. On ma czarne włosy.

Na zdjęciach mężczyzna ma na sobie niebieskie spodenki, czarną kurtkę, czarną torbę i zielony szalik. Miał także ortezę kolana na prawej nodze.

Urzędnicy poinformowali również, że „na jego lewej nodze były widoczne oparzenia”.

W poniedziałek gubernator Kalifornii Gavin Newsom i burmistrz Karen Bass wraz z kilkoma urzędnikami miejskimi oświadczyli na konferencji prasowej, że pożar mógł się rozpocząć. Zaczęło się od „złych zamiarów”.

W ciągu kilku dni od pożaru spalił ponad 100 słupów autostrady i wymusił całodobowe odszkodowania od Caltrans i ekip budowlanych. Poważnie utrudniono ruchUrzędnicy apelują do pasażerów, aby rozważyli korzystanie z transportu publicznego, aby całkowicie uniknąć zatorów.

Powiązany: Boss twierdzi, że liczba pasażerów linią E w metrze wzrosła o 10%, trwa przebudowa autostrady 10

Pomimo trwającej budowy i przewidywań, że autostrada zostanie ponownie otwarta dopiero na początku grudnia, geodeci ustalili, że pokład jest solidniejszy, niż wcześniej sądzono. Dlatego oczekuje się, że wszystkie ścieżki istnieją Ponownie otwarty dla ruchu Wtorek.

Burmistrz Bass powiedział, że w wyniku pożaru nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale co najmniej 16 bezdomnych trafiło do schronisk.

Dochodzenie w sprawie podpalenia jest w toku i nie dokonano żadnych aresztowań. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na powyższych zdjęciach, proszony jest o kontakt z infolinią Cal Fire Erison pod numerem 1-800-468-4408.

READ  Blastomykoza: Prawie 100 potwierdzonych lub prawdopodobnych przypadków rzadkiej infekcji grzybiczej związanej z papiernią w Michigan, mówią urzędnicy służby zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *