Słowo dnia nr 819 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na sobotę, 16 września

Jest weekend, ale z przykrością muszę poinformować, że niegodziwcy naprawdę nie mają odpoczynku. Mój projekt podłogi jest kontynuowany, dzięki Bogu z pomocą mojego ojca, który jest lepszy ode mnie we wszystkim, co dotyczy remontu domu.

przezwyciężyłem! Cóż, naprawdę wymazany z tego długiego tygodnia chorób, projektów domowych i łamigłówek słownych. Przypuszczam, że każdy tydzień, który zaczyna się od problemów żołądkowych, z pewnością sprawi, że będziesz mieć kupę.

Cóż, zróbmy to Wordle!


Jak rozwiązać słowo dnia

Wskazówka: Ben Harper czekał na jednego. Sarah MacLachlan była w czyichś ramionach.

Wskazówka: To słowo zaczyna się od samogłoski.

.

.

.

Zobacz wczorajszy Wordle nr 818 tutaj.


Bot analizy słów

Po każdym rozwiązanym słowie ruszam w jego stronę Do strony głównej Wordle Bota Zobaczmy, jak poszła moja gra w zgadywanie.


Nie jest to najgorsza gra w zgadywanie w historii, ale nie jest też najlepsza.

Janky To słowo, którego ostatnio często używam. Po prostu to uwielbiam. Opisuje, co to znaczy opisać to doskonale. Kiedy piszesz o dialogu w programie telewizyjnym, nigdy się to nie rymuje. Kiedy grasz w grę wideo, jest ona trochę błędna. Janky. Jednak było to prawdopodobnie błędne przypuszczenie, ponieważ pozostało mi 106 słów i dwa żółte pola. Nie wspaniale, nie strasznie.

brzeg Liczba ta została zredukowana do szczęśliwej liczby 13 i obcy (jak te, o których mówią w Meksyku) Pozostało mi tylko jedno możliwe rozwiązanie: anioł Aby wygrać. Alleluja i Haza!

PS Jedna z książek W najnowszym poradniku czytelniczym beletrystykiMiędzy dwoma pożarami Napisane przez Christophera Pullmana – w naprawdę cudowny sposób traktuje o aniołach i demonach, dając nam fikcyjną czarną śmierć w średniowiecznej Francji sprowadzoną przez siły piekła.

READ  iOS 17.4 jest już dostępny, umożliwiając sklepom z aplikacjami innych firm w UE

Dzisiejszy wynik

Znów tracę punkt za przegraną z robotem (który dzisiaj dostał słowo w trzech), a dostaję zero za zgadnięcie w czterech. -1 Z poważaniem. Gwizd!


Etymologia dzisiaj

Słowo „anioł” ma swoje korzenie w staroangielskim słowie „engel”, które pochodzi od starofrancuskiego słowa „angele”, a ostatecznie pochodzi od późnołacińskiego słowa „angelus”. Późno łacińskie określenie „angelus” zostało zapożyczone od greckiego słowa „angelos”, które oznacza „posłaniec” lub „posłaniec”.

W kontekstach religijnych i mitologicznych anioły są często postrzegane jako posłańcy lub istoty boskie, co znajduje odzwierciedlenie w etymologii samego słowa. Anioły są powszechnie kojarzone z różnymi tradycjami religijnymi, w tym z chrześcijaństwem, islamem i judaizmem, i w tych systemach wierzeń odgrywają ważną rolę jako mediatorzy między Bogiem a ludźmi.

Zagraj przeciwko mnie w konkurencyjne słowa!

Gram w brutalną grę PvP w Wordle przeciwko mojemu wrogowi Wordle But. Teraz musisz grać przeciwko mnie! Mógłbym być twoim wrogiem! (I oczywiście podręczny przewodnik Wordle’a). Ty również możesz Zagraj przeciwko botowi, jeśli masz subskrypcję New York Timesa.

  • Oto zasady:
  • 1 punkt Aby zdobyć słowo w 3 próbach.
  • 2 punkty Aby zdobyć to w 2 domysłach.
  • 3 punkty Aby zdobyć to za 1 przypuszczenie.
  • 1 punkt Aby mnie uderzyć
  • 0 punktów Aby uzyskać to w 4 domysłach.
  • -1 punkt Aby zdobyć to w 5 domysłach.
  • -2 punkty Aby uzyskać to w 6 domysłach.
  • -3 punkty Za stratę.
  • -1 punkt Za utratę mnie

Możesz albo na bieżąco zapisywać swoje wyniki, jeśli to Twój ulubiony sport, albo po prostu grać codziennie, jeśli wolisz.

Możesz mnie śledzić i kontaktować się ze mną poprzez Wątki, Świergot I Facebook. Koniecznie też zasubskrybuj Mój kanał na YouTubie Śledź mnie tutaj, na tym blogu. Ty również możesz Zapisz się na mój newsletter Substack demoniczny Poruszam różnorodne tematy, od sztuki po politykę.

Chodź za mną Świergot. spłacać Moja strona internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *