Starfield jest darmowy w ramach Game Pass, ale nadal zajmuje pierwsze miejsca na listach sprzedaży

Pole Gwiazd Deweloper oświadczył, że będzie to „największa premiera gry Bethesdy w historii”. na Twitterze, z ponad 6 milionami graczy na dzień 6 września, a początkowe wyniki sprzedaży wydają się potwierdzać świetne przyjęcie. Po Wydanie we wczesnym dostępie Rozpocznie się 31 sierpnia, a globalna premiera nastąpi 6 września. Pole Gwiazd Zajmuje pierwsze miejsca na listach sprzedaży cyfrowej i fizycznej – mimo że dla niektórych jest dostępny bezpłatnie, np Tytuł Game Pass jest bezpłatny.

Ona utrzymuje się w trybie offline Jej pozycja jest numer dwaTo Podobno zadebiutował w sierpniu, na wykresie światowej sprzedaży Steam. Gra nadal nie może się przełamać Counter Strike globalna ofensywa11-letnia passa zwycięstw, ale zdecydowanie daje z siebie wszystko: Teraz siedzi Przy około 200 000 jednoczesnych graczy. Chociaż to ledwie jedna czwarta CS: Idź1 milion jednoczesnych graczy, Pole Gwiazd Bije na głowę inne przełomowe gry RPG Bethesdy Skyrima (około 20 000 jednoczesnych), Fallout 4 (15 000 jednocześnie) i Starszy przewija w Internecie (14000 jednocześnie).

Następnie, Pole Gwiazd przejąć Wielką Brytanię Wykres sprzedaży fizycznej zeszły tydzień, Zdetronizować Dziedzictwo Hogwartu I Mario Kart 8 Deluxe.

Pole Gwiazd zajmuje pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów, co robi wrażenie” – napisał prezes GamesIndustry.Biz Christopher Dring w Wątek na Twitterze z 10 września. „To nie jest największa faktyczna premiera w 2022 r., […] Ale są prawie identyczne Diablo 4Jest to ważne, ponieważ Diablo 4 To był ogromny sukces cyfrowy.

„Dorzuć Game Pass” – kontynuował Dring. „To może być największa premiera w 2023 roku. A to już o czymś mówi”.

On kupuje Pole Gwiazd: ZdumiewającyNA | najlepsza oferta | Przystanek gier
Kup Game Pass Ultimate: najlepsza oferta | GameStPoprzednie odniesienie

READ  Genshin Impact Hipnotyzujący Dream At Sea Web Events Odpowiedzi i nagrody

Natomiast właściciele Xbox i komputerów PC z subskrypcjami Game Pass mogą grać Pole Gwiazd Za darmo niektórzy fani Bethesdy decydują się rozstać z zaledwie 70 dolarami, aby stworzyć bardziej imponującą premierę Pole Gwiazd.

„Jestem subskrybentem Game Pass i kupiłem wersję cyfrową” – powiedziała jedna z osób w wątku Dringa na Twitterze. Trzy powody: zabawa [the Digital Premium Edition] Na początku wsparcie Xbox i wsparcie Bethesda Studios. To coś, w co będę grać przez wiele lat; Im lepsza, tym więcej wsparcia i zawartości będzie miała gra w przyszłości.

Bethesda jeszcze tego oficjalnie nie ogłosiła Pole Gwiazd Dane dotyczące sprzedaży. Kotaku Skontaktowałem się z firmą macierzystą Microsoft z prośbą o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *