Statki Starfield | Jak budować, najlepsze projekty i fajne statki do kradzieży

Wspaniałą rzeczą w Starfield jest poziom projektu statku kosmicznego. Wszystko, od wyglądu i broni po silniki i pancerz, można dostosować do własnych preferencji.

Jeśli chcesz odtworzyć trasę Kessel Run z Sokołem Millennium, możesz nawet przemycić kontrabandę jako Han Solo lub zrelaksować się w Mediolanie z obdarzoną kosmiczną załogą.

Budowa statku kosmicznego to jedna z opcji, ale kradzież statku kosmicznego to inna. Jeśli natkniesz się na fajną maszynę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją złapać i uczynić własną.

Od wrześniowej premiery Starfield gracze już dzielą się swoimi imponującymi dziełami w mediach społecznościowych, więc przyjrzymy się im bliżej w poszukiwaniu inspiracji.

Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o statkach Starfield, w tym najlepsze projekty i fajne statki, które możesz ukraść, aby w pełni wykorzystać swoje podróże kosmiczne.

Wyjaśnij, jak budować statki w Starfield

Technik okrętowy Starfield. Bethesda

Aby budować statki w Starfield, musisz udać się do portu kosmicznego i porozmawiać z technikiem statku. Stąd możesz poprosić o dostosowanie statku ze swojej kolekcji, zarejestrować nowy statek, naprawić swój statek lub kupić zupełnie nowy.

Alternatywą jest zbudowanie dużego lądowiska na posterunku. Możesz następnie skorzystać ze stacji stoczniowej, aby zrobić to samodzielnie.

Gdy jesteś w przeglądarce statków, przejdź do konstruktora statków, naciskając klawisz X (na Xbox) lub B (PC). Możesz przenosić i zastępować poszczególne jednostki, wybierając je i naciskając Edytuj.

Jeśli popełnisz błąd, możesz cofnąć i powtórzyć czynności. Aby uzyskać dostęp do różnych jednostek, możesz zmienić poziom, naciskając w górę i w dół na padzie kierunkowym (na Xbox) lub klawiszach H i F (na PC).

Naciskając przycisk A (na Xbox) lub klawisz G (na PC), przejdziesz do menu Dodaj, gdzie zobaczysz wszystkie dostępne części. Na dole ekranu znajduje się rząd statystyk twojego statku i mądrze jest je obserwować, jeśli chcesz, aby twój statek specjalizował się w czymś konkretnym – np. transporcie ładunków, walce lub szybkości.

READ  Google zamyka Duplex on the Web

Do wyboru jest mnóstwo części do statków, a niektórzy sprzedawcy będą mieli wyłączny dostęp do niektórych z bardziej egzotycznych jednostek – koniecznie więc rozejrzyj się po okolicy.

Możesz także odblokować więcej dostępnych komponentów i typów statków, podnosząc poziom umiejętności pilotażu statku i prowadzenia statku.

Po zakończeniu dostosowywania statku możesz potwierdzić zmiany i wyświetlić nowego wierzchowca na lądowisku.

I.Jedz.Gry Na YouTube jest świetny przewodnik na temat przemysłu stoczniowego. Sprawdź to poniżej:

Przeczytaj więcej o Starfieldzie:

Najlepsze projekty statków w Starfield jak dotąd

Projekt statku kosmicznego Starfield

Projekt statku kosmicznego Starfield. Bethesda

Oczywiście oryginalne projekty statków w Starfield mogły być całkiem fajne, jednak nieuniknione było, że ludzie będą próbowali odtworzyć niektóre z najbardziej kultowych statków science fiction – najsłynniejszym ze wszystkich był Sokół Millennium z Gwiezdnych Wojen.

Skoro piszemy o grach, może nie być zaskoczeniem, że jesteśmy wielkimi fanami statków kosmicznych z naszego ulubionego medium. Redditor neok182 Stanowił bardzo imponujący pokaz Normandii SR-2 z Mass Effect, a także niemal idealnego statku klasy Firefly z Serenity.

Gry Żeberka Na X (wcześniej znanym jako Twitter) udostępniono przekonujący projekt Star Wars X-Wing stworzony przez użytkownika X com.fudgiebrown.

Jest też Przewodnik budowlany Na YouTube dzięki uprzejmości fudgiebrown, jeśli chcesz to odtworzyć samodzielnie.

Jesteśmy także wielkimi fanami tego wozu towarowego, który Brad Grokes zbudował na X, ponieważ naprawdę przypomina czerwonego karła, który nosi jego imię.

Dobra wiadomość, ludzie! Dobry statek Planet Express z Futuramy powstał w Starfield. Korzystając z tego przydatnego samouczka na Reddicie, możesz stworzyć własny, aby dokonać międzygwiezdnych dostaw.

Ktoś również dołożył wszelkich starań, aby stworzyć kolejkę górską Formuły 1, jeśli chcesz ścigać się po galaktyce jak Lewis Hamilton.

Co spróbujesz zbudować w Starfield? Moglibyśmy spróbować zrobić USG Kellion z Dead Space…

Fajne statki do kradzieży w Starfield

Statek Starfield celuje w statek wroga

Statek Starfield w akcji. Bethesda

Jeśli nie stać Cię na zbudowanie własnego statku, nie masz środków na jego zakup lub nie przypominasz wyglądem statku innej osoby, możesz po prostu kupić go dla siebie.

Niektóre z najfajniejszych statków w grze są własnością kosmicznych piratów, Karmazynowej Floty. Ich statki często mają dobre możliwości ofensywne i mają takie funkcje, jak Shielded Cargo, które pozwalają na dostarczanie skradzionych i przemyconych przedmiotów do stabilnych systemów.

Ściganie statków należących do potężniejszych frakcji musi odbywać się ze świadomością ryzyka, ponieważ frakcje takie jak Zjednoczone Kolonie będą stawiały silny opór. Łowcy nagród też mogą dać z siebie wszystko, ale ich statki są również bardzo pożądane.

Bardziej jak to

Szczególnie fajny statek można zdobyć, wykonując serię zadań Modliszki – epickie zadanie poboczne, które zyskało już spore zainteresowanie w mediach społecznościowych.

Wkrótce będziemy mieli pełny przewodnik, jak zdobyć ten statek (to właśnie ten, którego użyliśmy jako głównego obrazu w tym artykule), ale do tego czasu poniższy film powinien pomóc Ci w zdobyciu tego naprawdę fajnego statku:

Zasadniczo powinieneś w pewnym momencie znaleźć na przegródce notatkę, która skieruje cię do legowiska legendarnego strażnika zwanego Modliszką. Podążaj tym zadaniem do końca, a zdobędziesz ich zbroję I Ich epicki statek, zwany Razorleaf. Warte zobaczenia!

Zapisz się na nasz bezpłatny biuletyn poświęcony grom, aby otrzymywać cotygodniowe informacje i informacje Śledź nas na Twitterze Dla wszystkich najnowszych aktualizacji.

Szukasz czegoś do obejrzenia? Sprawdź nasz przewodnik telewizyjny lub przewodnik po transmisji strumieniowej.

Wypróbuj magazyn Radio Times już dziś i zdobądź 10 numerów za jedyne 10 funtów oraz kupon John Lewis and Partners o wartości 10 funtów z dostawą do Twojego domu – zapisz się teraz. Aby dowiedzieć się więcej o największych gwiazdach telewizji, posłuchaj podcastu The Radio Times.

READ  Czy Huawei przezwyciężył amerykańskie sankcje, opracowując własny chip 5G?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *