Target, Kroger, Foot Locker i wiele innych

Wózek zakupowy został znaleziony 14 listopada 2017 r. w Target Store w Brooklyn Borough, Nowy Jork, USA.

Brendan McDermott | Reuters

Przyjrzyj się firmom, które trafiają na nagłówki gazet w branży lunchowej.

Cel – Akcje detalistów wzrosły o 11% po spółce Odnotowano 9% wzrost sprzedaży W czwartym kwartale roku fiskalnego oświadczył, że jest gotowy do kontynuowania tego tempa pomimo presji w łańcuchu dostaw. Cel opublikował również prognozy dotyczące zysków ze wzrostem od średniej dolnej do jednocyfrowej, a skorygowany zwrot z akcji ma wzrosnąć do wysokiego jednocyfrowego w nadchodzącym roku.

Groger – Akcje Grogera wzrosły o ponad 2% Ulepszony do sieci spożywczej Delcy Przed zestawieniem dochodów. „Mamy nadzieję, że dzięki wieloletniej trajektorii rozwoju Omni-Channel firmy Groger zyskujemy większą widoczność i zaufanie” — powiedział Joseph Feldman z Delc.

Szafka na telefon – Akcje spadły o 7,5% po sportowym detaliście Goldman Sachs Zredukowałem akcje do neutralnych Od czasu zakupu nastąpił bardzo bliski okres ścisłej presji na akcje. Wypada po ogłoszeniu szafki na żywność Sprzedam mniej produktów Nike.

Strefa automatyzacji – Akcje detaliczne spadły o 2%, mimo że AutoZone przekroczyło zyski i oczekiwania dotyczące zysków za drugi kwartał swojego roku podatkowego. Sprzedaż w pojedynczych sklepach firmy wzrosła o 13,8% rok do roku.

Dzień roboczy – Akcje dnia roboczego wzrosły o 7% w handlu popołudniowym po przebiciu górnych i dolnych podatków w wynikach kwartalnych. Firma podniosła swoje prognozy dotyczące przychodów z subskrypcji w roku fiskalnym 2023 do 5,53 mld USD do 5,55 mld USD, co oznacza roczny wzrost na poziomie 22%.

Wyczyść zespół – Według Refinitiv, akcje producenta samochodów elektrycznych spadły o ponad 15% w handlu popołudniowym po odnotowaniu wyższej niż oczekiwano straty w wysokości 64 centów na akcję. Przychody spadły do ​​26,4 mln USD, mniej niż prognozowano 36,7 mln USD.

READ  Były doradca Trumpa z Białego Domu, Pat Ciplon, został sabotowany przez komisję 6 stycznia

Powiększ wideo – Udziały Zoom spadły o prawie 4% po udostępnieniu witryny do wideokonferencji Słabszy niż oczekiwano Wytyczne dotyczące pierwszego kwartału i całego roku. Firma przekroczyła oczekiwania dotyczące przychodów i zysków za czwarty kwartał.

Novavox – Akcje Novavax wzrosły po południu o 2,7%. Biotech ogłosił, że w czwartym kwartale ominął szczyt i dołek, ale spodziewa się, że do 2022 r. przychody wyniosą od 4 do 5 miliardów dolarów. Novavax pracuje również nad szczepionką specyficzną dla Omigron.

JM Smacker – Akcje JM Smuckera spadły o 6,3%, jednak spółka miała lepszy od oczekiwań raport o wynikach. Firma obniżyła swoje prognozy dotyczące wzrostu sprzedaży w roku podatkowym i obniżyła górną granicę swoich prognoz dotyczących przychodów fiskalnych.

Żywność hormonalna – Akcje Hormela wzrosły o 4% po tym, jak firma złamała szacunki zysków w swoim ostatnim raporcie kwartalnym. Wyniki Hormel były zgodne z oczekiwaniami Wall Street.

Rivian – Akcje Rivian spadły o 8,5% po ponownym podkreśleniu ratingu równoważności akcji Wells Fargo. Firma poinformowała, że ​​widzi kilka „nagłówków w niedalekiej przyszłości”.

Szewron – Akcje Chevron wzrosły o 3,5% po tym, jak Bank of America ponownie podkreślił swoją wycenę kupna. Wezwanie pojawiło się po tym, jak Chevron powiedział, że jest bliski zakupu grupy zajmującej się energią odnawialną.

Wells Fargo, Bank Ameryki – We wtorek największe straty poniosły akcje finansowe. Bank of America spadł o ponad 4%, podczas gdy Wells Fargo spadł o 5%. Spadek dochodów skarbowych może spowodować erozję zysków banków, podczas gdy konflikty w Europie Wschodniej i sankcje wobec Rosji sprawiły, że niektórzy handlowcy martwią się zakłóceniami na rynkach kredytowych.

zachodnia ropa naftowa, ABA Corp – Wzrosły zapasy energii Ceny ropy wzrosłyRopa w USA osiągnęła najwyższy poziom od czerwca 2014 roku. Occidental Petroleum wzrósł o 5,8%, a APA Corp o 4,6%.

READ  Po wydaniu nakazu ewakuacji rozprzestrzenia się pożar na północ od Los Angeles

Lockheed Martin, Northrop Krumman – Akcje papierów wartościowych zyskały, gdy inwestorzy obserwowali rosnące napięcia związane z konfliktem rosyjsko-ukraińskim. Lockheed Martin wzrósł o 4,3%, a Northrop Krumman o 2%.

– Maggie Fitzgerald z CNBC, Jesse Pound i Samantha Subin współtworzą reportaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *