Tata zostaje aresztowany za zabicie swojej rodziny po tym, jak gliniarze biorą go za bohatera próbującego uratować jego dzieci: policję

Wiadomości z USA

Kanadyjski ojciec zabił trójkę swoich małych dzieci, partnera i nastoletnią siostrzenicę, zanim władze aresztowały go na miejscu płonącego samochodu, gdzie początkowo wzięły go za bohaterskiego kierowcę próbującego uratować dzieci – podały władze.

Ryan Howard Manocic, lat 29, z Carman w Manitobie, był widziany, jak próbował wyciągnąć trójkę dzieci z płonącego samochodu w niedzielę rano, około dwie godziny po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o odkryciu ciała jego partnera. Amanda Clearwater, lat 30, w rowie oddalonym o 70 km, – poinformowało CBC News.

RCMP powiedział, że funkcjonariusze początkowo wierzyli, że Manocicek był „świadkiem”.

Następnie został oskarżony o zabicie dzieci pary, 6-letniej Bethany, 4-letniego Jayvina i 2-miesięcznej Isabelli, a także swojej 17-letniej siostrzenicy Mii Gratton, której ciało znaleziono później w domu. do „Daily British Mail”. Do wyjścia.

Ryan Howard Manocicic, lat 29, odpowie za pięć zarzutów morderstwa w wyniku śmierci trójki swoich dzieci, konkubenta i 17-letniej siostrzenicy. Facebook/Amanda Clearwater
Ryan Howard Manocic i jego partnerka Amanda Clearwater. Facebook/Amanda Clearwater

Policja podała, że ​​podejrzanemu postawiono pięć zarzutów morderstwa pierwszego stopnia.

Trwają sekcje zwłok ciał, a policja odmawia podania dalszych szczegółów w miarę kontynuowania śledztwa.

Mia Gratton, 17 lat. Facebook/Amanda Clearwater

W Carman funkcjonariusze otoczyli podwórka przed i na tyłach małego rodzinnego domu, można było także zobaczyć ekipy kryminalistyczne wchodzące i wychodzące. Na trawie walały się zabawki dzieci i rower.

„To mroczny czas w Manitobie” – powiedział premier Manitoby Wab Kinew podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Burmistrz Carman, Brent Owen, nazwał zabójstwa „absolutnie przerażającymi” i powiedział, że tragedia dotknęła całą społeczność.

Amandę Clearwater Facebook/Amanda Clearwater

Zespoły kryzysowe przybyły do ​​Carman Collegiate School i Carman Elementary School, gdzie byli uczniowie zmarłych dzieci – powiedział Terry Osiwe, kurator oddziału szkolnego Prairie Rose.

READ  Uwolniony izraelski zakładnik uważa swoje aresztowanie za „wojnę psychologiczną”

„W obu budynkach jest obecnie stosunkowo cicho. Uważamy, że prawdopodobnie wszyscy są w stanie szoku i niedowierzania, że ​​taka tragedia mogła dotknąć naszą społeczność”.

Nancy Clearwater, matka Amandy, stwierdziła, że ​​jest „fajna”.

Bethany Manocic Facebook/Amanda Clearwater
Jayvin Manocic (4 lata) ze swoją młodszą siostrą Isabellą Facebook/Amanda Clearwater

„Nie wiem, co czuć” – powiedziała outletowi. „Kochała te dzieci. Kochała te dzieci bardziej niż cokolwiek na świecie”.

„Była dobrą matką” – dodała Clearwater.

CBC News podało, powołując się na akta sądowe, że Manocic w przeszłości był uzależniony i miał problemy ze zdrowiem psychicznym, a także był wcześniej skazany za rozbicie ekranu elektronicznego w kawiarni pod wpływem metamfetaminy.

Amandę Clearwater Facebook/Amanda Clearwater

Jak podaje placówka, w 2019 r. przyznał się do wykroczenia w związku ze sprawą i uzyskał zwolnienie pod nadzorem.

Sędzia powiedział mu, że musi zająć się rzekomym uzależnieniem i problemami ze zdrowiem psychicznym.

„Jeśli czegoś nie zrobisz, w końcu będzie to kosztować twoją rodzinę” – powiedział sędzia Manawakisikowi, wówczas członkowi Garden Hill First Nation.

Z drutami pocztowymi
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/02/15/us-news/dad-busted-for-killing-family-after-cops-mistook-him-for-bohater-trying-to-save-his-kids- Policja/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *