Ujawniono karty Magic: The Gathering’s Street Fighter Cross

Magia: Zgromadzeniejest nowy Zestaw skrzyżowań będzie zawierał kilka znaków specjalnych z uliczny wojownikI chociaż wiedzieliśmy, że to było w drodze z Wydarzenie reklamowe latem 2021Fani mają teraz pewne szczegółowe informacje na temat tego, kiedy mogą zdobyć te karty.

Zestawy kart krzyżowych tajnych warstw jest częścią Magia: Zgromadzenie Universes Beyond, który dopasowuje różne cechy do samej magii. Współpraca ta obejmuje przywileje, takie jak młot miłości 40000 i Seria Netflix tajemniczyktóry opiera się na Zamieszki League of Legends.

W zestawie Secret Lair x Street Fighter znajdują się Ryu, Chun-Li, Ken, Blanka, Dhalsim, Zangief, E. Honda i Guile. Gracze mogą zamówić zestaw w przedsprzedaży od Sekretne legowisko i strona Czarodzieje Od 18 lutego do 18 marca 2022 r.

Współpraca Secret Lab wywołała u niektórych fanów FOMO ze względu na ich z natury ograniczony czas. Te karty drukowane na żądanie wymagają od graczy udania się do portalu i dołączenia do kolejki; Stamtąd gracze mogą kupić talię kart. Doprowadziło to do pewnych kontrowersji w społeczności, a Magic wprowadził pewne poprawki do swojej ostatniej współpracy zgodnie z komentarzami fanów.

uliczny wojownik Karty są wyjątkowe, a ich mechanika gry imituje postacie z oryginalnej gry, która służyła jako inspiracja. Alternatywne wersje tych nowych kart można uzyskać za pośrednictwem pakietów dopalaczy sprzedawanych w sklepach detalicznych, dzięki czemu gracze nadal mogą uzyskać dostęp do nowych metadanych i wypróbować kombinacje. Jeśli jednak fani chcą zdobyć swoje grafiki i karty Street Fighter, będą musieli sprawdzić Secret Lair Drop przed wygaśnięciem promocji.

Aktualizacja (17 lutego): Czarodzieje z Wybrzeża ujawnili teraz ostateczną sztukę kart Sekretnej kryjówki, w tym sposób ich przycięcia do każdej karty. Tajemnicze zdjęcie zostało opublikowane IGN Zawiera również mechanikę każdej karty.

READ  57-calowy monitor do gier Samsung „Dual UHD” poznaje cenę i datę premiery

Zdjęcie: Czarodzieje Wybrzeża /IGN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *