Valorant zadebiutuje na PS5 i Xbox w przyszłym tygodniu

Riot Games ogłosiło to podczas Summer Games Festival odważny W końcu trafi na konsole, a ograniczona wersja beta pojawi się na PS5 i Xbox Series

Ogłoszenie zostało ogłoszone na scenie przez odważny Ujawnili to producent wykonawczy Andy Hu i dyrektor produkcji Arnar Gylfason odważny Została przeniesiona na konsole, zachowując istotę gry taką samą, jak jej odpowiednik na PC.

Podczas gdy esencja odważny Wrażenia pozostaną takie same, a wersje konsolowe zachowają zgodność z wersją na komputery PC, jeśli chodzi o aktualizacje zawartości i balansu, a także nie będzie wzajemnej rozgrywki między platformami ze względu na sposób kontrolowania każdej wersji. Mówiąc najprościej, gracze konsolowi będą mieli niewielkie szanse w porównaniu z precyzyjnymi celowaniami graczy na PC.

Będziesz jednak mieć współdzielony ekwipunek kosmetyków i postępów w obu wersjach gry, więc nie musisz kupować drogich skórek dwa razy.

„Rozważając, czy to wprowadzić odważny „W przypadku dodatkowych platform wiedzieliśmy, że musimy być w stanie zapewnić to samo bezkompromisowe doświadczenie rywalizacji, które od lat oferujemy graczom na PC: precyzyjną, taktyczną strzelankę opartą na zespołach” – powiedział Gylfason. „Byliśmy co do tego nieugięci Waleczny Podstawowa rozgrywka w trybie rywalizacji powinna wydawać się naturalna na konsoli; A jeśli nie mogliśmy dotrzymać obietnicy gry, musieliśmy być gotowi z niej zrezygnować. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć, ale ostatecznie to nasi gracze będą mieli ostatnie słowo.

jak grać odważny Na Xboxie i PS5

Dla każdego, kto ma nadzieję zagrać odważny Na PS5 lub Xbox Series W grę będą mogli zagrać gracze z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Europy i Japonii odważny Wersja beta konsoli rozpoczyna się 14 czerwca o godzinie 13:00 czasu pacyficznego i jeśli wszystko pójdzie gładko, ma zostać udostępniona na całym świecie później. Na marginesie, nie jestem pewien, dlaczego Riot uznał za konieczne umieszczenie Wielkiej Brytanii na liście, biorąc pod uwagę, że jest częścią Europy.

Jeśli chcesz grać w wersję beta po jej uruchomieniu, musisz zarejestrować swoje zainteresowanie Oficjalna strona internetowa.

Niestety nie ma żadnych wieści na temat plotek odważny Port mobilny zatwierdzony do uruchomienia w Chinach. Jednak z odważny Turniej Shanghai Masters wciąż trwa i nadal istnieje nadzieja na ogłoszenie go w ten weekend.

READ  Nie śpij, słuchając tych niesamowitych ofert sprzedaży Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *