Wolny agent 76ers, Paul Reed Jr., podpisuje demo jazzu

Adrian WojnarowskiStarszy znawca NBA8 lipca 2023 r., 11:27 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Najlepsze zagrania Paula Reeda z poprzedniego sezonu

Po podpisaniu arkusza koncertu jazzowego obejrzyj najlepsze sztuki Paula Reeda z zeszłego sezonu.

Wolny agent Philadelphia 76ers, Paul Reed Jr., podpisał trzyletnią ofertę na 23 miliony dolarów z Utah Jazz, powiedział w sobotę ESPN jego agent, Ron Scheid z Octagon Basketl.

Reed podpisał ofertę w sobotę rano. Sixers będą mieli czas do 23:59 ET w niedzielę, aby zagrać z Reedem i albo go zatrzymać, albo pozwolić mu iść do Jazz.

Jeden okres w arkuszu ofert zawiera wyjątkowy zwrot akcji: pierwszy sezon kontraktu jest prawie gwarantowany, podczas gdy kolejne dwa sezony są gwarantowane, jeśli Reeds awansują do półfinałów konferencji w latach 2023-24, podają źródła. Biorąc pod uwagę sytuację obu franczyz, Sixers prawdopodobnie będą musieli zagwarantować łącznie 15,7 miliona dolarów na sezony Jazz 2024-25 i 2025-26.

Jeśli 76ers zrównają się z arkuszem ofert, przekroczą próg podatku od luksusu w wysokości 165 milionów dolarów i poniosą dodatkowe 14 milionów dolarów kary podatkowej za luksus. Reid miałby prawo weta w stosunku do umów przez rok, gdyby został w Filadelfii.

Reed był czymś w rodzaju objawienia dla Sixers w zeszłym sezonie, ponieważ rozegrał 69 meczów – więcej niż 64, które rozegrał w pierwszych dwóch wspólnych sezonach. Według ESPN Stats & Info Reed, wybrany z 58. wyborem w drafcie NBA 2020, znalazł się w pierwszej dziesiątce pod względem odbicia w ataku w zeszłym sezonie.

W czterech meczach w sezonie 2022-23, w tym regularnym i po sezonie, Reid notował średnio 11,8 punktu i 11,5 zbiórki. W swoim pierwszym meczu play-off miał 10 punktów i 15 zbiórek w meczu 4 przeciwko Brooklyn Nets. Reed był pierwszym zawodnikiem Sixers, który zdobył 15 punktów w swoim debiucie po sezonie od czasu Samuela d’Alemberta w 2005 roku.

Bobby Marks z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Kto reprezentuje AFC, NFC w Vegas? Która drużyna zdobędzie Trofeum Lombardi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *