Wordle 270 Mar 16 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą znaleźć odpowiedź | Gry | rozrywka

Jest środa, zegar wybił północ, a do rozwiązania jest zupełnie nowa zagadka Wordle. Ostatnie łamigłówki zostały skrytykowane za zbyt trudne, zwłaszcza odkąd New York Times wykupił prawa do gry. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby nieco ułatwić rozwiązywanie zagadki Wordle, dzięki trzem pozbawionym spoilerów wskazówkom i przewodnikom, które pomogą Ci rozwiązać Wordle 270 16 marca. Po prostu przejdź na dół strony po wskazówki i pamiętaj, aby nie udostępniać odpowiedzi osobom w komentarzach. powodzenia!

Wordle to prosta gra, ale jeśli jesteś nowy w popularnej rozrywce, tak to działa.

Fani mają sześć szans na poprawne odgadnięcie pięcioliterowego słowa. Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Możesz udostępniać swój wynik w mediach społecznościowych (w celu pochwalenia się prawami), podczas gdy aplikacja śledzi Twoje statystyki.

Z drugiej strony, jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy konkretne przewodniki dotyczące Wordle 270 …

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

READ  Super Nintendo World Mario Kart Ride ma ścisłe limity talii

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Przewodniki Wordle 270…

1. Wordle 270 zawiera dwie samogłoski.

2. Wordle 270 zaczyna się na literę „C”.

3. Wraz z rosnącą popularnością gry, już niedługo ludzie zaczną organizować imprezy Wordle. Tylko upewnij się, że masz przyzwoitą osobę do jedzenia i picia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *