Żona Lance’a Reddicka wspomina aktora po śmierci – The Hollywood Reporter

Stephanie Reddick, żona Lance’a Reddicka, wspomina swojego męża dzień po jego śmierci.

Aktor znany z ról w wielu projektach m.in Johna Wicka, Drut, krawędź, Boscha, zaginiony oraz serial HBO OzZmarł „nagle… z przyczyn naturalnych” w piątek rano, powiedziała jego publicystka Mia Hansen Reporter z Hollywood.

Stefani zabrała się w sobotę do mediów społecznościowych, aby udostępnić karuzelę zdjęć gwiazdy na swoim koncie na Instagramie, pisząc: „Lance został nam odebrany zbyt wcześnie”. Aktor niedawno awansował John Wick: Rozdział 4Keanu Reeves to najnowszy film z serii, w którym gra Sharon, hotelową recepcjonistkę.

„Dziękuję za całą przytłaczającą miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia” – kontynuowała w swoim poście. „Widzę twoje wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ich otrzymywanie”.

Pracował także jako aktor głosowy przy niektórych projektach, w tym Lance Obrońcy, Kacze opowieści, Rick i Morty I CastlevaniaDał również głos komandorowi Zavali los Seria gier.

„Za tysiące los Gracze, którzy grali w specjalnym hołdzie dla Lance’a, dziękuję” – dodała Stephanie w podpisie posta. „Lance kochał cię tak bardzo, jak kochał grę”.

Po śmierci aktora w Johna Wicka Zespół i kilku hollywoodzkich celebrytów, w tym Wendell Pierce, David Simon, Ben Stiller, Viola Davis i James Gunn, oddali hołd gwieździe w mediach społecznościowych.

Stephanie powiedziała, że ​​można składać datki ku pamięci Lance’a momcares.org Jego rodzinnym miastem jest Baltimore.

READ  Jeff Beck, wirtuoz gitary i wynalazca blues-rocka, umiera w wieku 78 lat - Rolling Stone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *