Obrona wygrywa dzień, gdy Gray pokonuje Scarlett, 40-31, w wiosennym meczu stanu Ohio w 2023 roku

Obrona wygrała dzień w wiosennym meczu stanu Ohio w 2023 roku.

Kyle McCord i Tristan Gebbia słabo rozpoczęli sobotę, kiedy obrona Graya wypchnęła Scarlett ze strefy końcowej prawie przez całą pierwszą połowę, z wyjątkiem 65-jardowego przyłożenia Chipa Traianum. W meczu wiosennym, który był atakiem przeciwko defensywnej akcji, w której obrona zdobywała punkty za 3-outy, rzuty na wynos, worki i wymuszone punty, Greys prowadzili 26-10 do przerwy i wygrali mecz 40-31, z jedyne podania na przyłożenie w ciągu dnia. Nadejdzie w czwartej kwarcie.

40

Obrona rozpoczęła grę od rzutu za 3 punkty, gdy strona Szarych wymusiła 3-outy w pierwszej serii gry. McCord poszedł 0 za 2 w pierwszym meczu, ponieważ jego podanie przeznaczone dla Cade’a Stovera zostało prawie przechwycone przez CJ Hicksa na 3 i 7.

Gray zdobył dwa punkty w drugiej serii drużyny Vermilion, która również zakończyła się puntem. Pierwsza próba dnia nastąpiła po dobiciu Gebbii do Kayon Grace, ale dwa głębokie, szerokie rzuty Geppiah przekreśliłyby akcję.

Pierwsze ukończenie dnia przez McCorda nastąpiło podczas pierwszego ataku zespołu podczas drugiej jazdy meczu, kiedy połączył się z byłym kolegą z drużyny z liceum, Marvinem Harrisonem Jr., na 21 jardów. Kolejne głębokie połączenie między McCordem i Harrisonem 36 jardów później w podjeździe doprowadziło stronę Vermilion do 22-jardowej linii Graya. Ale atak skończyłby się rozstrzygnięciem próby rzutu z gry z 40 jardów, której nie trafił szeroko Jayden Fielding, po upadku Kid Stovera i zerwaniu podania Denzela Burke’a na trzecim podaniu McCorda przeznaczonym dla Tate.

Kenyatta Jackson dodał jeszcze dwa punkty w obronie, zdobywając wynik 7-0, kiedy złapał worek w czwartej serii gry. Drużyna Scarlet wreszcie zdobyła pierwsze trzy punkty tego dnia, kiedy Parker Lewis kopnął gola z gry z 38 jardów po mocnym ataku Ryana Turnera, który zatrzymał Caleba Browna tuż przed zwycięską passą na 3. i 3. miejscu.

Tellick-Williams powiększył prowadzenie Graya do 13-3 w pierwszej serii drugiej kwarty, wykonując 3-forsowy worek i punt, zdobywając sześć dodatkowych punktów w obronie. Jeszcze 3 razy zmuszony przez obronę przeciwko Gibbii i drugi atak zespołu w następnej serii dał Grayowi tradycyjne prowadzenie dwoma porażkami w drugiej kwarcie.

Obrona nadal powiększała przewagę w następnej serii, gdy Hicks zanotował worek, a Burke ostatecznie przerwał swoje drugie podanie dnia po głębokiej czwartej piłce McCord przeznaczonej dla Jadena Ballarda. 3 kolejne biegi w drugim ataku zespołu w następnym posiadaniu dały Grayowi 20-punktową przewagę.

Ballard skręcił w pułapkę dnia, aby przeprowadzić Crimson Attack przez środek pola podczas następnej jazdy, kiedy jedną ręką złapał linię boczną, opuszczając stopę do granicy. The Scarlets ponownie pozostawili boisko bez punktów, gdy McCord z czwartego i siódmego miejsca wykonał głęboką piłkę przeznaczoną dla Tate, a Geyer Brown zapewnił ciasne pokrycie.

Pierwsze przyłożenie tego dnia w końcu nastąpiło przy 1:39 przed końcem pierwszej połowy, kiedy Trayanum rozpoczął swój bieg na 65 jardów, zmniejszając prowadzenie Graya do 23-10.

McCord uniknął kolejnego bliskiego przechwycenia w swojej ostatniej próbie pierwszej połowy, kiedy zmusił rzut przeznaczony do Jelaniego Thurmana do podwójnego pokrycia, a piłka wyślizgnęła się z rąk Sonny’ego Stylesa. Ta trzecia strata zmusiła drużynę Crimson do ponownego uderzenia, co dało wynik 24-10. Wyrzucenie mistrza Kano w ostatnim meczu pierwszej połowy dało wynik 26-10 Grayowi do przerwy.

Przez całą pierwszą połowę McCord trafił 11 z 22 na 114 jardów bez przyłożeń i przechwytów. Harrison prowadził wszystkich odbierających Buckeye z trzema chwytami na 62 jardy, podczas gdy Cody Simon i Davison Igbinosun zremisowali w pierwszej połowie po pięć wślizgów.

Obrona podniosła się tam, gdzie została przerwana, aby rozpocząć drugą połowę, gdy Hicks przerwał kolejne podanie McCorda na jego drugie przechwycenie dnia, zmuszając go do jeszcze 3, gdy podanie się rozpadło.

Cornerback Cameron Keitel był następny, który przechwycił podanie po prawie przechwyceniu pierwszej jazdy Gibbii w drugiej połowie, zmuszając kolejne 3-i-3 do zwiększenia przewagi Grays do 32-10.

Drugie przyłożenie Crimson Attack tego dnia byłoby uroczyste, gdy dwukrotny zdobywca Heisman Trophy, Archie Griffin, strzelił gola, aby wykonać wymianę i pobiec 25 jardów do strefy końcowej, aby zdobyć bramkę.

Jebbia wykonał jeden z najlepszych rzutów dnia w następnej serii, kiedy rzucił głęboki punt dokładnie tam, gdzie było to potrzebne, aby Grays złapali 31-jardowe podanie przyłożenia, ale szeroki odbiorca Red High nie był w stanie wciągnąć punt z Turnerem zakrywającym , co skutkuje brakiem punktów za przewinienie.

Pierwsze podanie tego dnia na przyłożenie w końcu przyszło w pierwszej grze czwartej kwarty, kiedy McCord wykonał głęboki punt 37 jardów do Tate, a prawdziwy pierwszoroczniak Jyaire Brown pokonał zasięg.

Para trójek w dwóch następnych posiadłościach pomoże zapewnić zwycięstwo drużynie Graya. Scarlets weszli jednak na szachownicę po kolejne przyłożenie, kiedy Noah Rogers złapał podanie środkiem od Tristana Gebbii i skierował je do strefy końcowej na 57 jardów, zmniejszając prowadzenie Graya do 40-31 z 2: 02 grać. .

Mason Maggs wszedł do gry na środku ostatniej serii Scarlet, ale nie był w stanie poprowadzić ataku do punktów przed upływem czasu.

McCord zakończył mecz z 18 trafieniami w 34 próbach na 184 jardów i przyłożeniem, podczas gdy Gebbia zakończył mecz z 14 trafieniami w 24 próbach na 127 jardów i przyłożeniem. Trayanum zakończył jako czołowy sprinter ze 110 jardami, podczas gdy Rogers jako czołowy odbierający z 64 jardami. Gabe Powers prowadził wszystkich obrońców z ośmioma wślizgami.

Hicks i Styles zakończyli mecz po sześciu wślizgach i dwóch przerwach podań, a Hicks dodał po jednym wślizgu za przegraną. Kano miał pięć wślizgów, w tym dwa za przegraną i worek.

Notatki z gry

• Dwunastu graczy zostało oficjalnie uznanych za niedostępnych w sobotnim meczu: Emeka Igbuka, Julian Fleming, Xavier Johnson, Evan Prior, TC Caffe, Trevion Henderson, Devin Brown, Avery Henry, Kurt Williams, Mitchell Melton, Steele Chambers i Tommy Eichenberg. Inni gracze wykluczeni z gry z kontuzjami to Will Smith Jr., Caleb Burton, Rhys Stocksdale, Cayden Saunders i Jihad Carter.

• Ze Scarlett zawsze w ataku, a Gray zawsze w obronie, sobotnia potyczka zawierała zmodyfikowaną formułę punktacji dla obrony, w której zdobywano trzy punkty za wynos, trzy punkty za wślizgi, dwa punkty za worki i jeden punkt za wymuszone kopnięcia, a także możliwość zdobycia bramki przyłożenie obronne.

• Początkowy skład Karmazynowej Ofensywy: QB Kyle McCord, RB Miyan Williams, WR Marvin Harrison Jr. , WR Carnell Tate, WR Jayden Ballard, TE Cade Stover, LT Josh Fryar, LG Donovan Jackson, C Carson Hinzman, RG Matt Jones, RT Zane Michalski

• Początkowy skład Grey Defensive: DJ Sauer, DGT Tuemolo, DTT Tylek Williams, DTT Ty Hamilton, LB Cody Simon, LBCG Hicks, CB Denzel Burke, CB Jordan Hancock, S Cameron Martinez, S. Josh Proctor, S. Lathan Ransom

• Marvin Harrison Jr. i Paris Johnson Jr. zostali uznani w pierwszej kwarcie za jednogłośne i jednogłośne wyróżnienia ogólnoamerykańskie, podczas gdy Garrett Wilson został uhonorowany tytułem Debiutanta Roku NFL w ofensywie między pierwszą a drugą kwartą.

• Ogłoszono, że w sobotniej bójce weźmie udział 75 422 fanów.

READ  Kto może zastąpić Nicka Sabana w Alabamie? Dan Lanning, Steve Sarkeesian i inni kandydaci